Acil Ek iş ilanları 2017

Acil Ek iş ilanları 2017

Ek iş bul ekibi olarak Acil Paraya İhtiyacım Var, Acil Ek iş ilanları 2017 konulu yazımızı sizler için hazırladık. Acil Paraya İhtiyacım Var diyorsanız ve ek iş arıyorsanız sizler için kolayca ulaşabileceğiniz konuları Acil Ek iş ilanları 2017 konumuzda sizlerle paylaştık. Sitemizde sizler için sunduğumuz yaklaşık 100 yakın ek iş ilanı olacaktır. Bu ilanlardan size uygun olanlara başvurarak para kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Acil Ek iş ilanları 2017

Acil Ek iş ilanlarıAcil Ek iş ilanları ihtiyaçlarınızı karşılamak için ek iş bul ekibi olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bugün sizler için hazırladığımız ek iş ilanları sayfamızdan öğrenci bir arkadaşımızın Acil Paraya İhtiyacım Var demesi üzerinde sizlerle bu yazıyı paylaşmak istedik. Günde yüzlerce başvuru arasından sizin başvurduğunuz konuda belkide sizlere yardımcı olabileceğiz.


Acil Ek iş ilanları için her geçen gün ek iş imkanı veren firmalar iletişime geçmekte ve sizler için bu firmaların başvurularını değerlendirmeye çalıştığımızı belirtmek isterim. Her ilde faliyet göstermek için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Genellikle Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Urfa, Diyarbakır, Eskişehir gibi şehirlerden firmalar bizlere ulaşmaktadır. Ancak merak etmeyin evinize kargo ile ek iş imkanlarını sunmaktalar.


Acil Paraya İhtiyacım Var

Acil Ek iş ilanları ile sizler için hazırladığımız ek iş imkanlarını günlük, haftalık ve aylık olarak değerlendirme imkanınız olduğunu unutmayınız. 15 büyük şehirde gösterdiğimiz faliyetlerin devamını getirmek için elimizden geldiğince arttırma çabasındayız. Ek iş şartları nelerdir biraz ondan bahsedeyim


  • Alacağınız ek iş iş bitiminde teslimden sonra 3 gün içerisinde sizlere verilir
  • Günlük 5-8 saat evinizde çalışmanız gerekmektedir.
  • Sigorta konusunda ne yazık ki yardımcı olamıyoruz ama geliriniz geliştikçe kendinize sigorta yapabilirsiniz.
  • Günlük ne kadar para kazanabilirim ? sorusuna cevap olarak günlük 50-250 TL kadar para kazanabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken hususlar sitemizde bulunan ek iş kategorisinden kesinlikle kendinize uygun ilana başvuru yapınız. Sosyal medya sayfalarımız sitemizde paylaşılmaktadır. Bu kısımdan sizler için düzenlediğimiz facebook ve twitter hesaplarından başvurunuzun sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Başvuru yaparken isim soyisim gerçek olması gerekmektedir. Birden fazla ek iş ilanına başvurabilirsiniz. Her ek iş ilanda bulunan örnek başvuru şablonunu kendinize göre doldurmanız önemlidir. Gereksiz cümleler argo ve buna benzer yorumlar yapılırsa sitemizde ne yazık ki sizi uzaklaştırmak zorunda kalabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Gelinlik Aksesuarı Yaparak Para Kazanma işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir