Ankara iş ilanları

Ankara Evde Ek iş ilanları

Ek iş bul ekibi olarak 2017 Ankara Evde Ek iş ilanları hakkında sizler için hazırladığımız ek iş ilanı konumuzda evde para kazanacağiniz işler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Ankara Evde Ek iş ilanları ile ilgili sizler için anlaşma yaptığımız firmaların ilanlarını bu sayfamız ve ek iş kategorimizden inceleyebilirsiniz. Ankara iş ilanları konulu makalemize göz atmanızı öneririz.

Ankara Evde Ek iş ilanları

Ankara Evde Ek iş ilanlarıTürkiye’nin en büyük 2. ili olan Ankara’da 2017 yılı verilerine göre 5.5 Milyon insan yaşamakta. Özellikle memur şehri olan Ankara, sanayisi ile de bir çok iş imkanını sizlere sunan bir şehir. Ankara Evde Ek iş ilanları ile sizlerin evinizde para kazanmanıza ve bütçenize katkı sağlama imkanı sunmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye çalışıyoruz. Açıldığı günden beri ilan veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar sonucu bir çok üyemizin para kazanmasına yardımcı olduk. Siz değerli iş arayanlara sunduğumuz ayrıcalıkları sosyal medya sayfalarımızdan takip etmenizi rica ediyoruz. Ankara Evde Ek iş ilanları ile ilgili 100 yakın sunduğumuz iş imkanlarını değerlendireceğinizi umuyoruz. Bu sayfamız her eklenen ilanda güncellenecek ve sizlere sürekli iş imkanları sunacaktır.


Başvuru sonuçlarını sitemizden ve sosyal medyadan duyurduğumuzu unutmayınız. Şu anda küçük bir aileyiz ama zamanla daha tanınmış ve bir çok kişiye iş imkanı vererek güzel yerlere siz değerli ek iş arayan dostlarımızla ulaşacağız.


2017 Evde ek iş ilanları

 • Evde Çorap Katlama işi : Evinizde anlaşmalı olduğumuz firmaların sizlere göndereceği çorapları katlayarak aylık 2.199 TL para kazanabilirsiniz.
 • Evde Kına paketleme işi : Sizin için anlaştığımız firmaların size yolladığı kınaları, keselere belli gramajlarda koyup paketleterek kına paketleme işini yapabilirsiniz. Bu iş minimum 1000 adet olarak verilmektedir.
 • Evde Kalem montajı işi: Size gönderilecek olan 5 kalem parçalarını bir araya getirerek kalemi oluşturup size işi veren firmaya paketleyip yollayarak para kazanabilirsiniz.
 • Gizli Müşteri Olup Para Kazanma : Ünlü firmaların mağazalarına giderek mağazayı müşteri gibi gezip teftiş ve kontrol etmenizi sağlar ve evde ek kazan kapısı elde etmiş olursunuz.
 • Evde Lavanta keseleme: Evinizde lavanta kesip paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Zor bir iş değildir ancak lavantaların ömürlü olması nedeni ile kısa sürede kesme işlemleri yapılıp kargolanması gerekmektedir.
 • Evde Abaküs Montaj işi : Evde abaküs montajı yapan firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlerde aylık gelir elde edebilirsiniz. Evde abaküs işi nasıl yapılır diyorsanız yazımızı inceleyiniz.
 • Evde Kalem Traş Montaj işi : Size gönderilen parçaları montaj ederek evde para kazanabilirisiniz. Hemde bu iş çok kolay ve eğlenceli olacağını unutmayın.
 • Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi : Evinizde paraya ihtiyacınız varsa sizlere gönderilen işlerden birini yapabilir para kazanabilirsiniz. Makya setlerini paketleyerek para kazabilirsiniz.
 • Evde Düğme Paketleme işi : Evinizde düğme paketleme yaparak evde ek iş imkanınında yararlanabilirsiniz.
 • Evde davetiye katlama işi : Özellikle düğün mevsimlerinde davetiye üreten matbaalar davetiye katlama ve paketleme konusunda ek iş imkanı sunmakta. Evde davetiye katlama işi yaparak para kazanabilirsiniz.
 • Makale Yazarak Para Kazanma işi : Evinizde makale yazarak para kazanabilirsiniz tek yapmanız gereken yazacağınız makale için 100 kelime başına istediğiniz fiyatı belirtmeniz.
 • Evde Gelin Kesesi işi : Evde gelinlik kesesi hazırlayarak para kazanmak isterseniz bu konumuzu incelemenizde fayda var.

 

Bir önceki yazımız olan Antalya iş ilanları başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir