Bursa iş ilanları

Bursa ilinde evde yapabileceğiniz ek iş ilanları arıyorsanız sizler için bir araya getirdiğimiz konular size hem fikir verecek hemde evde ek iş imkanı sunacak. Ek iş sitesi ekibinin sizler için hazırladığı Bursa Evde Ek iş ilanları makalemizde Bursa ve çevresinde yaşayan ek iş ilanı arayan değerli üyelerimize sunacağımız iş imkanları ile Bursa’da evinizden ek iş imkanı bulabilirsiniz.

Bursa evde ek iş ilanları

Bursa Evde Ek iş ilanlarıTürkiye’nin endüstri devlerinden olan 2 milyonluk nüfusu ile iş imkanlarının en çok olduğu illerden biride Bursa. Bursa ilinde ek iş imkanları endüstriyel faliyetlerin fazla olması nedeni ile oldukça talep almaktadır. Bursa’de ek iş imkanları ile ilgili yazımızın devamında sizlere bilgiler sunacağız. Sizler için anlaşmalı olduğumuz firmaların vereceği ek iş fırsatları ile gelir elde edebilirsiniz. Evinizde dikiş işi yapabilirsiniz. Bursa’nın tekstil konusunda da çok geliştiğini düşünecek olursak özellikle dikiş nakış işlerinden ek gelir elde etme imkanınızda yüksek. Sizin dikkat etmeniz gereken 2 unsur bulunmaktadır. Bunlar firmanın verdiği işi zamanında yetiştirmek ve yapabileceğiniz işe uygun başvuru yapmak olacaktır.


Bursa’da kestane şekeri paketleme işini de sizlere özel sunmak için firmalar ile görüşmelerimiz devam etmekte. Kestane şekeri paketleme işi ile aylık 1500-3000 TL para kazanabilirsiniz. Yada bursa lavanta kesme işi yaparak evinizden para kazanabilirsiniz. Bursa ili ek iş ilanları saymakla bitmiyor İstanbul, Eskişehir, Ankara ve Balıkesir’e yakın olması nedeni ile bir çok iş imkanınıda başka şehirlerden karşılama imkanınız bile var.

Bursa’da yapılabilecek ek işler

  • Evde Çorap Katlama işi : Evinizde anlaşmalı olduğumuz firmaların sizlere göndereceği çorapları katlayarak aylık 2.199 TL para kazanabilirsiniz.
  • Evde Kına paketleme işi : Sizin için anlaştığımız firmaların size yolladığı kınaları, keselere belli gramajlarda koyup paketleterek kına paketleme işini yapabilirsiniz. Bu iş minimum 1000 adet olarak verilmektedir.
  • Evde Kalem montajı işi: Size gönderilecek olan 5 kalem parçalarını bir araya getirerek kalemi oluşturup size işi veren firmaya paketleyip yollayarak para kazanabilirsiniz.
  • Gizli Müşteri Olup Para Kazanma : Ünlü firmaların mağazalarına giderek mağazayı müşteri gibi gezip teftiş ve kontrol etmenizi sağlar ve evde ek kazan kapısı elde etmiş olursunuz.
  • Evde Lavanta keseleme: Evinizde lavanta kesip paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Zor bir iş değildir ancak lavantaların ömürlü olması nedeni ile kısa sürede kesme işlemleri yapılıp kargolanması gerekmektedir.
  • Evde Abaküs Montaj işi : Evde abaküs montajı yapan firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlerde aylık gelir elde edebilirsiniz. Evde abaküs işi nasıl yapılır diyorsanız yazımızı inceleyiniz.
  • Evde Kalem Traş Montaj işi : Size gönderilen parçaları montaj ederek evde para kazanabilirisiniz. Hemde bu iş çok kolay ve eğlenceli olacağını unutmayın.
  • Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi : Evinizde paraya ihtiyacınız varsa sizlere gönderilen işlerden birini yapabilir para kazanabilirsiniz. Makya setlerini paketleyerek para kazabilirsiniz.
  • Evde Düğme Paketleme işi : Evinizde düğme paketleme yaparak evde ek iş imkanınında yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İzmir iş ilanları başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir