Çeviri işi ilanları

Çeviri işi ilanları ile evinizde çevirmenlik yaparak para kazanabilirsiniz. Çevirmen arıyorum doğru yerdesiniz. Eğer hakim olduğunuz konular varsa sitemizde bilgileri bırakarak çevirmen arayan veya çeviri işi arayanların sizinle iletişim kurmanızı sağlayabiliriz.

Ek iş bul ekibi olarak Çeviri işi ilanları sizlere sunarak para kazanma şansınız mümkün. Evinizde ek iş olarak hakim olduğunuz dillerde çeviriler yaparak iş yapabilirsiniz. Çeviri işi ilanları ile ilgili ekibimizin sizler için hazırladığı konumuzun detaylarına göz atarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.


Çeviri işi ilanları

Çeviri işi ilanlarıÇeviri işinde kendinize güveniyorsanız bir çok firmanın ve şahısın ihtiyaçlarını karşılayabilir ve çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. İngilizceden Türkçe’ye, Türkçeden İngilizce’ye çeviriler yaparak para kazanma şansınız bulunmaktadır. Çeviri işi ilanlarına ihtiyacınız varsa yazımızda bulunan örnek şablonu doldurmanızı ve sayfamızın sonunda bulunan forumdan bizlere ulaştırmanız önemli. Ücret konusunda da kelime başına istediğiniz cümleyi yazabilirsiniz. Yada sayfa başına talep ettiğiniz fiyatı yazarak Çeviri işi ilanlarından para kazanabilirsiniz.

Ayrıca çevirmen arayanlarda yazıya yorum yazabilirler. Böylelikle bizlere başvuru yapmış kişiler ile iletişime geçirerek uygun fiyatlara çeviri yapan arkadaşlarımızla iletişim kurabilirsiniz. Çeviri işlemleri yapılırken teslim süresinin 1-2 gün olması gerektiğini unutmayınız. Bu süre içerisinde çeviri işini bitirmeniz ve teslim etmeden önce ödemenizi almanız gerekmektedir. Ödeme almadan önce 100 kelimelik kısmı göndererek karşı tarafın sizin çevirinizi beğenip, beğenmediğinizi sormanız gerekmektedir. Anlaşma sağladıktan sonra çevirinin tamamını bitirmeniz önemlidir.


Çeviri yapma işinden aylık 1000-5000 TL kazanabilme imkanınız bulunmaktadır. Sayfa başına 20-40 TL gibi bir rakam talep ettiğinizi düşünecek olursak aylık 1600 TL kazanabilir evde ek iş yapabilirsiniz.

Çeviri işi ilanı veren firmalar

Çeviri işleri ile ilgili sizler için anlaştığımız 2 firma bulunmaktadır. Web sitelerinde moda, sağlık ve ekonomi konularında çeviri yapıp yayınlayacak ekip elemanları aramaktadır. Türkçe olarak verecek yazıları 100 kelimesini 3 TL’den çevirerek göndermenizi istemektedir. Konu başına 10 TL kazanabilirsiniz. Günlük 5 konuda ingilizce makale yazabildiğinizi düşünürsek aylık 1500 TL para kazanabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz firmalar ile iletişime geçirmek için başvuru formumuzu doldurmanız önemlidir. Cümle düşüklükleri olmadan, ingilizce yazım kurallarına uygun çeviri yapabilirseniz. Çeviri işi ilanı veren firma arıyorum diyorsanız lütfen yazımızın sonundan kendi bilgilerinizi bizlerle paylaşınız.

Çevirmen arıyorum diyorsanız sitemizden hizmet alabileceğiniz çeviri işi ve ilanlarına yorum bırakanlar ile iletişime


  • İngilizce çevirmen arıyorum
  • Rusça çevirmen arıyorum
  • Fransızca çevirmen arıyorum
  • İngilizce çevirmen arıyorum
  • Almanca çevirmen arıyorum
  • Arapça çevirmen arıyorum
  • Japonca çevirmen arıyorum
  • Çince çevirmen arıyorum
  • Flemenkçe çevirmen arıyorum

Ben çevirmenlikten anlamam diyorsanız Evde Düğme Paketleme işini inceleyebilirsiniz başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Düğme Paketleme işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir