Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ?

Ek iş bul eki olarak sizlere sunduğumuz Evde Davetiye Katlama işi 2017 ilanının iş tanımını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Evde ek iş imkanları sunduğumuz sitemizde Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ? konusunda da detaylı bilgileri yazımıza göz atarak inceleyebilirsiniz.

Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ?

Davetiye katlama işiSizler için hazırlamış olduğumuz Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ? isimli konumuzda Davetiye Katlama İşi ilanımızın detayını sizlerle paylaşacağız. Evinizde anlaşmalı olduğumuz 10 firmanın davetiyelerini sizlere yollayarak ortalarından ikiye katlanması istenecektir. Bazı davetiyeler katlanmadan çerçeve denilen dış davetiye parçasının içine geçirme işide verilebilir. Bu konu hakkında aslında anlatacağımız çok birşey yok. Evde ek iş olarak davetiye katlama işi yapabilirsiniz ve para kazanabilirsiniz.


  • Davetiye katlama işinde plastik mavi eldiven kullanmanız gerekmektedir.
  • Davetiyeleri tam ortasından katlamanız gerekmektedir.
  • Katladığınız davetiyeleri size gönderilen davetiye mektuplarına yerleştirmelisiniz.
  • Daha sonra bunları size gönderilen kutuya dizerek firmaya kargo veya elden götürmeniz gerekmektedir.

Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ? ile ilgili detaylı bilgiler verdik. Bu ek iş ilanını yaparım diyorsanız başvurularınızı sitemizden yaparak işi alma imkanınız bulunmaktadır. Sizin verdiğiniz teklifler doğrultusunda anlaşmalı firmalarımızla iletişime geçip uygun kişileri yönlendireceğiz. Davetiye işi ilan başvurunuzun olumlu olması durumunda ek iş bul ekibi veya davetiye katlama işi veren firmaları aktif kullandığınız maille ulaşacaktır.


Katlama işi ile hepimiz para kazanacak gelir elde edeceğiz. İlan başvurusu için Davetiye Katlama işi adlı yazımızı incelemenizi öneriyoruz.


Davetiye katlama işinin nasıl olduğunu size anlattık. Evde davetiye katlama işi için başvurularınız için yazımızı inceleyiniz

Bir önceki yazımız olan Mısır Püskülü Temizleme işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir