Ek-isbul.com Açıldı !

Ek iş bul ekibi olarak 1 Aralık 2016 tarihinde yayın hayaytmıza başlamış bulunuyoruz. Ekisilantr.com olarak Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren firmalar ile yaptığımız ve yapacağımız anlaşmalar doğrultusunda siz değerli kullanıcılarımıza mükemmel bir hizmet sunmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız.

Ekisilantr.com

Türkiye’de işsizlik oranlarının artması ve yaşam kalitesinin düşmesi nedeni ile bir çok alanda işsizlik artışı gün geçtikçe artmakta. Özellikle son zamanlara da Döviz ve Euro alanındaki artışlar bir çok firmanın ilk çözüm olarak işten çıkarma mantığı nedeni ile bir çok insan internet üzerinden para kazanmanın yollarını, evde ek iş imkanlarını araştırmaya başladı bile. Eğer asgari ücret ile çalışıyorsanız zaten bu ihtiyacın gün geçtikçe artacağı temel gerçeklerden

Ek iş bul ekibi olarak 2017 yılında özellikle faaliyet alanlarımızı arttırmayı ve sitemizdeki bir çok insana iş imkanı sunmak adına anlaşmakta olduğumuz firmaların istekleri doğrultusunda siz değerli okurlarımıza elimizden geldiğince iş imkanı sunmaya çalışacağız.


Evde Ek İş İlanları

ek-is-acildi

Ekisilantr.com sitemizde ilk olarak sizlere sunacağımız hizmetlerden biri evde ek iş imkanlarıdır. Evinizde kolay kendiniz veya arkadaşlarınızla kolay bir şekilde para kazanmanız için sizlere anlaşmalı olduğumuz firmaların kontenjanları doğrultusunda paketleme işleri, kutulama işleri, teknik işler vermeye çalışacağız.

Bu işlemler oldukça zor ve zaman alıcı olabilir ama aylık evinizde çalışarak asgari ücretin 1.5 katı para kazanma imkanı sunacağız. Kısıtlı sayıda kişilere imkan sunacağız ancak ilerleyen zamanlarda daha çok kişiye imkan sunmak adına elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Ben başvuru yapmayım bana bu ilan gelmez demeyin bu şekilde düşünüp iş ilanı başvuruları yapmazsanız zaten şansınız olmayacak.


 

Sitemizde sizlere sunacağımız hizmetlerden yararlanmak ve başvurularınızın daha üst sıralarda olmasını istiyorsanız sizler için oluşturduğumuz sosyal medya hesaplarından kesinlikle bizi takip etmeye başlatın. Ekisilantr.com olarak sizler için hazırladığımız ilanlar doğrultusunda yaptığınız başvuruların ekibimiz tarafından sürekli inceleneceğini unutmayınız. Bizlere sorularınız olursa ilan başvuru ve yorum kısmı yazımızın altındadır. Bu kısımdan bizlere sorularınızı yöneltebilir. İlgi alanlarınızı belirterek size uygun işler bulmamızı sağlayabilirsiniz.


Evde Ek İş İlanları

Unutmayınız ki sitemizde yapacağınız başvuruların cevap olarak dönüşlerini mail üzerinden yapmaktayız. Bu nedenle kesinlikle başvurularınızı yaparken doğru eposta adresi kullanmaya dikkat gösteriniz.

Ayrıca sonuçları mail atmadan önce sosyal medya hesaplarında paylaştığımızı kesinlikle unutmayınız. Bu nedenle sosyal medya hesaplarımızı özellikle Facebook sayfamızı takip ediniz ve sizler için oluşturduğumuz örnek şablona göre başvurularınızı yapmanız gerekmektedir. Bu şablon doğrultusunda yaptığınız her başvuruyu doğru şekilde değerlendirmemize ve firmaya sunacağımız listenin doğru olması için bu şablona uymanız önemlidir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir