Ek-işbul: Evde Yapabileceğim Ek iş Arıyorum

Ek İş Bul ekibi olarak Evde Ek Yapacağım Ek İş Arıyorum diyoruz ve bu konumuzu yazmaya başlıyoruz. Türkiye’de ek iş konusunda ciddi ihtiyaç var. Ek iş veren firmalarda bu açığı kapatmak için evlere fason olarak ek iş imkanı sunabiliyor. Sitemizde sizlere bu firmalar ile ilgili bilgiler verip başvurularınızı alarak sizlere Ek gelir elde etme metodlarından bahsedeceğiz. Ek iş ilanları ve iş bulma ile ilgili tüm sorularınızı elimizden geldiğince sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Herkese ne yazık ki iş bulma imkanı sağlayamıyoruz ama sitemizde envanterimizi sürekli geliştirmekteyiz ve ilerleyen zamanlarda elimizden geldiği sürece daha fazla kişilere ulaşmanızı sağlayacak iş imkanları sunmaya çalışacağız. Sitemizde sizler için hazırladığımız yazılarda bir çok iş imkanı sunuyoruz hatta kendi olanaklarınızla araştırma yaparak bu firmalara bizzat ulaşabilmeniz içinde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Sizin yeteneklerinize bağlı olarak bir çok işten para kazanma şansınız olduğunu unutmayın. Öncelikli olarak sitemizde sizlere önerdiğimiz kategorilerdeki yazıları mutlaka inceleyiniz.


Sayfamızın sağ köşesinde bulunan facebook sayfamıza abone olarak yeni iş imkanlarından da haberdar olma şansınız var. Şimdiye kadar 50 kişiye iş imkanı sunabildik ama gün geçtikçe bu rakamı arttırma çabası ile devam ediyoruz. Sizler için hazırladığımız yazıların altında başvuru formlarını doldurarak iş bulma imkanınızı arttırabilir sayfamıza masaüstünden girdiğinizde bildirimleri aç seçeneği ile bildirimleri direk olarak eklendiğinde alabilirsiniz. Genele olarak iş imkanlarının bir çoğunun sonuçlarını facebook sayfamızdan paylaşacağımız belirtmek lazım.


Bir önceki yazımız olan Evde Kalem Montaj İşi Veren Firmalar başlıklı makalemizde Evde Kalem Montaj İşi, Evde Kalem Montaj İşi ve Paketleme işi veren firmalara başvuru yapabilirsiniz.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir