Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı

Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı

Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı konumuzu Ev hanımları için yazırladığımız bu yazıda ek iş imkanlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Ek iş ilan ekibi olarak sizlere sunacağımız imkanlar ile evinizde boş vakitlerinizi doldurarak hem para kazanacaksınız hemde işlerinizi halledeceksiniz. Türkiye’nin her yerine evde ek iş imkanı verirken, evde ek iş ilanı veren firmalar hakkında da sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Evde iş imkanlarını değerlendirmekte tamamen size kalmış durum size uygun 2017 ek iş ilanlarını sizlerle paylaşmaya başlayalım konumuz hakkında detaylı bilgiler vereceğimiz için başvuru yapmadan önce özellikle incelemeyiniz.

Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı 2017

Sitemizde ev hanımlarının daha çok ilgileneceği iş imkanlarını paylaşmaya çalışıyoruz. Hem basit hemde ailesine de vakit ayırabileceği bu ilanlar ile para kazanma imkanı sunuyoruz. Tek başınıza veya komşularınızı toplayarak bu işleri yapabilir gelir paylaşımında bulunabilirsiniz. Yeter ki siz isteyin ve firma sizi seçsin. Şimdi gelin evde neler yapabilirsiniz beraber inceleyelim.

Evde Düğme Paketleme işi

Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanıEvde Davetiye Katlama işi 2017 ilanları ile ilgili sizlerle paylaşacağımız ilk ilan Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı sunmak için uzun süredir hizmet vermeye çalışıyoruz ve her geçen gün ailemizi büyütüyoruz. Evinizde size gönderilecek düğmelerin paketleme işini yapmanızı isteyeceğiz. Bu iş ile hem para kazanacaksınız hemde kendi işinizin patronu olacaksınız. Paraya ihtiyacım var diyorsanız kredi borçlarınız varsa bu işi mutlaka inceleyiniz. Sitemizde arama bölümünden evde düğme paketleme işi diye aratarak konumuza girip başvuruda bulunabilirsiniz.


Evde Çorap Katlama işi

Evde çorap katlama işi ile para kazanmanız hiç zor değil. Bu konu hakkında Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı sunarken önceliğimizde ev hanımları olduğunu belirtmek isteriz. Evde çorap katlama işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar sonucu sizlere çoraplar gönderiyoruz ve bu çorapların 1000 tanesini ne kadara yapabileceğiniz hakkında fiyat istiyoruz eğer anlaşırsak gönderdiğimiz çorapları iğne iplik ile birbirine bağlayıp verdiğimiz markaların çoraba yapıştırılmasını talep ediyoruz. Daha sonra da bu paketleri sizine çorap gönderen firmaya göndermenizi talep ediyoruz.

Evde Dikiş Seti işi

Evde dikiş seti işi ile evinize göndereceğimiz dikiş setlerini paketlemenizi isteyeceğiz. Ev Hanımlarına ek iş imkanı sunarken ekip olarak yapabileceğiniz bir imkan sunuyoruz. Evde dikiş seti işini yapmanız için göndereceğimiz plastik kutuya belirttiğimiz sayıda iğne, makas, iplik, dikiş setini paketlemenizi talep ediyoruz. Evde dikiş seti veren firmaların telefon numaralarını sizlerle paylaşamadığımı üzülerek belirtmek istiyoruz ancak kabul edildiğiniz taktirde verdiğiniz fiyatı kabul ettiklerinde sizinle iletişim sağlaması için aktif kullandığınız mail adresini firma ile paylaşıyoruz. Bu nedenle yapacağınız başvurularda kesinlikle kullandığınız mail adresinizi belirtiniz.


Evde Kına Paketleme işi

Evde kına paketleme işi ile ev hanımlarına ek iş imkanı sunarken para kazanmasına aracı oluyoruz. Antalya evde ek iş imkanlarından biri olan Kına paketleme işini diğer illerede veriyoruz. Ancak Antalya lokasyonun da olan firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda burada Antalya’da yaşayan ev hanımlarına ek iş imkanı sunmaya çalışıyoruz. Sizlere gönderilecek kınaları 30’ar gram yaparak poşetlere koymanızı daha sonra mini çuvallara koyup kurdele ile bağlamanızı istiyoruz. Bunun 1000 adetine vereceğiniz fiyata görede firma ile iletişime geçiriyoruz.

Evde Davetiye Katlama işi

Evde davetiye katlama işi sezonu başlamak üzere. Bildiğiniz gibi ilkbahar ve yaz aylarının girmesi ile birlikte evlenenlerin sayısı artıyor ve evde davetiye katlama işi veren firmalar bu işe yetişemediğinde bizden destek istiyor bizde sitemizin sakinlerine bu iş hakkında yardımcı oluyoruz. Evde davetiye işi 2017 konumuzu incelemenizi istiyoruz. Firmanın size göndereceği davetiyeleri paketleyip katlamanızı istiyoruz. Böylelikle 1000 davetiye için vereceğiniz fiyata göre bu iş sizin olabilir.


Evde ek iş imkanlarını sunarken ev hanımlarını unutmuyoruz her zaman destek olmaya çalışıyoruz ve önceliğimiz ev hanımları olduğunu belirtmek isteriz. Başvurularınızda isim, şehir, ekip ve 1000 adetini ne kadara yapabilirsiniz söylemenizi talep ediyoruz böylelikle bizde firmaya sunuyoruz ve uygun bulunanlara ek iş imkanı sunmuş oluyoruz.

Bir önceki yazımız olan İstiridye Mantarı Paketleme işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Evde paketleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir