Evde Abaküs Montajı işi

Evde Abaküs Montajı işi

Ek iş ekibi tarafından hazırlanan Evde Abaküs Montajı işi ilanı adlı makalemizde Evde ek iş imkanı sağlamanız için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz. Evde Abaküs Montajı işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda 1. sınıfa giden çocukların sürekli kullandığı ve matematiksel zekayı geliştiren Evde Abaküs Montajı işi adlı ilanımıza göz atalım.

Evde Abaküs Montajı işi

Evde ek iş konusunda sizler için oluşturduğumuz bu ilanımızda her çocuğun severek oynadığı ve matematiksel zekasını geliştirdiği abaküs hakkında bilgi vereceğiz. Evde ek iş imkanımızda özellikle ev hanımları tercih etmektedir. Ancak sadece ev hanımına iş imkanı sağlamıyoruz. Öğrencilere, asgari ücretle geçinenlere ve tüm işsizler için hazırladığımız bu ilanımız tam size göre. Maddi olarak geçim zorluğu çeken kişilere ek iş bul ekibinin sağladığı imkanlardan biride Evde Abaküs Montajı işi. Sizde evinizde arkadaşlarınızla veya kendiniz abaküs montaj işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde abaküs yapımından para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Evde Abaküs Montajı işi nedir ? Ne kadar kazanırım ?

Evde Abaküs Montajı işi
Evde Abaküs Montajı işi

Evinizde boş vaktiniz varsa ve günde 4-5 saatimi bu işe verebilirim diyorsanız Evde Abaküs Montajı işi 2017 tam sizlere göre. Evde ek iş imkanlarından biri olan Evde Abaküs Montajı işi için anlaştığımız firmaların sizlere göndereceği boncukları 10 arlı şekilde tellere geçirip toplamda 10 tele 100 tane boncuk dizerek abaküs oluşturmanız istenecektir. Evde Abaküs Montajı işi size bol kazançlı ek iş imkanı sunacaktır. Evde Abaküs Montajı işi veren firmaların sizlere göndereceği malzemeler ile yapacağınız 10 bin abaküs montaj işinden aylık 3000 TL para kazanabilirsiniz. Ayrıca verilen vakitte başarılı bir şekilde talepleri karşılarsanız firmalar sizlerle yıllık anlaşma yapacaklardır. Ücretinizi ise montajınız bittikten sonra abaküslerin firmalara ulaşması ile yatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kına Paketleme işi Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir