Evde Anahtarlık Yaparak Para Kazan

Ek iş bul ekibi olarak Evde Anahtarlık Yaparak Para Kazanmak isteyenler için oluşturduğumuz bu makalede evde ek iş imkanı sunuyoruz. Evde anahtarlık yapma ilanını okuyarak başvuruda bulunabilirsiniz. Kar marjı düşük olmayan bu işin zorluk derecesinin biraz fazla olduğunu belirtmek isteriz. Anahtarlık üreten firmalar ile yaptığımız anlaşmalar sonucu sizlere iş imkanı sunaya ve evinize ek gelir getirmeyi garanti altına almak için elimizden geleni yaptığımızı unutmayınız.

Anahtarlık yaptıran firmaların çok fazla olmaması nedeni ile alacağımız başvuruda çok kişiye iş imkanı sağlayamayacağımızı bu nedenle başvuru formumuzu doldururken kesinlikle dikkatli bir şekilde doldurmanız lazım. Sizler arasında seçeceğimiz kişileri yüz yüze tanımadığımız için bu tip işlerde sizi tanıyabilmemiz için örnek ilan başvuru formunu doldurduktan sonra kendinizden biraz bahsetmeniz bizi için iyi olacaktır.

Maskot yaparken size verilecek TOKAÇ ve kayışları birbirine geçirmeniz gerekmektedir. Deri kayış üzerine yapılan bu işlemde istenilen isimlere göre harfleri yerleştirmeniz gerekiyor. Özel anahtarlıklarda bu tip işlemler talep edilmektedir. Bunun dışında sadece maskot ve tokaç verilerek montaj işlemide sizlerden istenebilir. İsme özel anahtarlık oldukça rövanşta olduğunu unutmayınız. Bunları kendi evinizde yaparak satış siteleri ve hediye satan firmalar ilede iletişime geçip kendinizde yapabilirsiniz. Anahtarlık yaparak aylık 1000 TL ile 3000 TL arası kazanma imkanınız var.


Evde Anahtarlık Yaparak Satıştan Para Kazanmak

Evde Anahtarlık Yaparak Para KazanEvinizde her harften 100-200 adet alıp, daha sonrada deri kordon alıp onlara geçirerek anahtarlık veya bileklik yapabilir ve bunları 5-10 TL arası satabilirsiniz. Satışlarınızı facebook, sahibinden.com, hediye sepeti, gitti gidiyor gibi sitelerden kişiye özel anahtarlık şeklinde düşük bütçelerde reklam vererek para kazanma imkanınızda var. Kar marjları üretim maliyetlerine göre yüksek olduğunu unutmayınız.


Evde Anahtarlık yaparak para kazanmak : Başarı Hikayesi (Özet)

Sevgi hanım Eskişehir’de yaşamaktadır. Evde Anahtarlık Yaparak Para Kazan işine başladıktan sonra bu kısımda hediyelik eşya ihtiyacının fazla olduğunu fark ederek Odunpazarında ufak bir dükkan tuttu. Bu dükkanda harflerle deri kayışlara hediyelik isimler yazmaya başladı ve beğeni talep o kadar fazla olduki ilerleyen zamanlarda bu işi büyütmek için 2 kişi daha aldı. Aylık 1000 tane satış yapmaya başladı ve işi hızlı birşekilde büyümesi ile internet sitesi açtı ayrıca facebook üzerinden satışlara başladı. Satışlarının sonucunda ciddi karlar elde etmesi ile birlikte lüle taşına isim yazmadan tutun, camdan isimler ile bileklikler üretmeye başladı. Şu anda ise ünlü hediye eşyaları satan bir sitenin ortaklarından. Satışlarıda oldukça iyi gidiyor. Başlangıçta bizlerin destek olduğu Sevgi hanım çok iyi bir girişimci olduğunu bizlere göstermiş oldu. Kendisine başarılar diliyoruz.

Evde Anahtarlık Yaparak Para Kazanma

Evde Anahtarlık Yaparak Para Kazan işin ile ilgili yukarıdaki başarı hikayesinde sizinde olmamanız için bir neden yok. Bizlere aşağıdaki başvuru formuna yorumlarınızı ve yardım istediğiniz konuları yazarsanız sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağımızı aklınızdan çıkarmayınız. Bu başvuru ilanımızı da Sevgi hanımın ricası ile açtığımızı belirtmek isteriz. Başlangıç olarak 10bin tane anahtarlık için bize başvuru yaptı ve 10 kişiyi bu konuda yönlendirerek Sevgi hanımla tanıştırmak istiyoruz. 1000 adet anahtarlık için 100 TL’ye iş yaptırılacaktır. Zorluk derecesi arttıkça fiyatları artacaktır. Bu nedenle örnek başvuru şablonuna göre yorum kısmından başvurunuzu yapınız.


 

Bir önceki yazımız olan Evde Perde Süsleme işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir