Evde Davetiye Katlama işi

Evde Davetiye Katlama işi

Ek iş bul ekibi olarak Evde Davetiye Katlama işi 2017 ile ilgili sizlere evde ek iş imkanı sunacağız. Evde Davetiye Katlama işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlere ek iş imkanı sunmaya devam ediyoruz. Evde Davetiye Katlama işi adlı makalemize göz atmanızı öneriyoruz.

Evde Davetiye Katlama işi

Evde Davetiye Katlama işiEvlerinizde davetiye işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde Davetiye Katlama işi veren firmalar ile anlaşmamız doğrultusunda 25 kişiye günlük 1000 adet evde davetiye katlama işi vereceğiz. Bir çok kişinin merakla beklediği bu iş sayesinde evinizde para kazanma imkanınız var. En çok aranan işlerden biri olan katlama işi için bir çok başvuruyu sosyal medya hesaplarımızdan aldık. Evinizde günde 4-8 saatinizi ayırarak Evde Davetiye Katlama işi 2017 yılı itibari ile siz değerli site sakinleri ile paylaşmaya başlayacağız. Davetiye katlama işi veren firmalar hızlı ve çabuk teslim yapmak amacı ile yetiştiremediği işleri bizlere yönlendirmektedir. Bizde sizlere bu konu hakkında bilgi vererek talep oluşturmaktayız. Bu işi alanların elini hızlı tutması gerekmektedir günlük 1000 adet davetiye yollanacağı için sürekli çalışmanız gerekmektedir. Kendiniz veya çevrenizle oluşturacağınız ekip ile davetiye katlama işinde çalışma sürenizi azaltabilirsiniz. Davetiye katlama işi başlığından da anlaşılacağı gibi size gönderilecek olan davetiyeleri katlayıp, firmanın verdiği zarflara koymanız gerekmektedir. Bu işte temiz ve titiz olmasınız önem arz etmektedir. Düzenli ve zamanında işi teslim etmeniz halinde firmalar sizlere sürekli iş yollayacaktır.


Evinizde düğme paketlemek istermisiniz. Bunun için Evde Düğme Paketleme işi konumuzu inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çeviri işi ilanları başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir