Evde Dikiş Seti işi

Evde Dikiş Seti işi

Ek iş bul ekibi olarak Evde Dikiş Seti işi isimli makalemizde sizlere ek iş fırsatları sunmaya devem ediyoruz. Evde ek iş yapmak için sizler için iletişimde olduğumuz Evde Dikiş Seti işi Veren Firmalar ile iletişime geçiriyor ve para kazanmanızı sağlıyoruz. Bu makalemizde evde dikiş seti yapma işi ile ilgili makalemize göz atmanızı öneririz. Evde Ek iş ilanları 2017 yılının en gözde ilanlarını sizler için oluşturmaya devam ediyoruz.

Evde Dikiş Seti işi

Size yakı şehirlerdeki Dikiş Seti üreten firmaların bunların verdiği ek iş fırsatların sizlere sunarak evde ek iş imkanı sunmaya çalışmaktayız. Evde Dikiş Seti işi Veren firmalar sizlere parçaları yollayarak kutulara dizilmesini istemektedir. Zorluk derecesi en alt seviye olan bu iş için herhangibir yeteneğinizin olmasına gerek yok. Dikiş setlerini genellikle seyahat eden kişilerin ihtiyacını karşılamak amacı ile oluşturulmaktadır. Bu dikiş setlerini siz bir araya getirerek maddi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.


Evde Dikiş Seti işi Nasıl Yapılır ?

Dikiş Seti işi Veren Firmaların ve Fabrikaların size gönderdiği iğne, düğme, iplik, makara, tel iğneler, çengelli iğnelerin size gönderilen dikiş seti kutusuna koymanız talep edilmektedir. Ürünler yaklaşık 50-100 parçadan oluşmaktadır ve sayı ile koyulması gerektiğini unutmayınız. Dikiş setlerini kutulama işinde makine ihtiyacınız olmayacaktır. Sizin veya ekibinizin el emeği ile yapacağı dikiş seti kutulama işinde gerekli malzemeleri kutu içine koymanız gerekecektir. Dikiş seti kutulama işinden haftalık ve aylık kazançlar elde edebilirsiniz. Haftalık 300-500 Türk Lirası kazanabileceğiniz bu işleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.


Bu iş için başvurularınzı yazımızın sonunda sizler ile paylaştığımız örnek başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. Başvuru formunu dolduruduğunuzda sitemizde bulunan sosyal medya adreslerini takip etmeniz sizin için çok önemli başvuruların değerlendirmesi ve sonuçları bu sayfalardan sizler ile paylaşılacağını unutmayınız. Ayrıca eğer masaüstü kullanıyorsanız sitemizi açtığınızda gelecek ilanlardan haberdar olmak istermisiniz şeklinde bir ibare çıkacaktır ona abone olarak gelecek haberleri masaüstünden direk ulaşabilirsiniz ve yeni iş imkanlarına sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Anahtarlık Yaparak Para Kazan başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir