Evde ek iş – Ek iş bulma

Evde ek iş

Günümüzde ekonomik durumlar belli ve bir çok kişi yoksulluk sınırında yaşamaktadır. Yeni yıla girerken gelirinizi arttırmak ve Ek İş Bulma konusunda sizlere imkan yaratmak için elimizden gelni yapıyoruz. Evde ek iş imkanı teknolojinin gelişmesi ile birlikte internete taşındı. Bir çok kişi evde ek iş bulmak için bir çok internet sitesini, iş ilanı veren siteleri dolaşmakla birlikte bizde sizlere 2017 Evde iş imkanı sunmak için bu sayfamızı açtık. Evde ek iş imkanı ile boş vakitlerinizi değerlendirebilir hatta hobi olarak bunları yapmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle kira derdi gibi sorunlara ek iş bulma imkanı ile kolay bir şekilde giderebilirsiniz.

Ek iş bul ekibi olarak sizlere sunduğumuz fırsatlardan yararlanarak ek masraf gerektirmeden kendi işinizin patronu bile olabilirsiniz. Kendi işinizin patronu olabilmeniz için ufak ufak sitemizi incelemeye başlasanız iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü burada sizler için paylaştığımız konular oldukça faydalı olacaktır. Sizlere bir çok fırsattan bu sitemizde bahsedeceğiz. Sizden ricamız saydamızın facebook sayfasını beğenmeniz böylelikle yeni konularımıdan haberdar olabilirsiniz.

Evde ek işEvde ek iş bulma konusunda internet sizler için sınırsız bir kaynak durumunda güncel eklenen konularımız da sizlere bu konular hakkında güncel ilanlar sunarak başvuru yapmanızı ve ek iş ilanı veren firmalar ile iletişime geçmenizi sağlama çabasındayız. Ortalama 3-4 kişilik ekip oluşturmanız durumunda da kendi işinizin patronu olabilir. Günlük 50-200 tl arası para kazanabilirsiniz. Evlerinizden mum yapma, sabun paketleme, kına paketleme, fırın poşetleri katlama, kalem montakı, paranız varsa ek gelir elde etmeyle ilgili network sistemleriniz sizlere tanıtacağız. Firmalar genellikle paketleme işi verirken 1000 adet vermekte olduğunu ve teslim süreçlerinin zamanında yerine getirilmesini sizlerden talep edebilir. Ek iş imkanlarını ekisilantr.com sitemiz fırsat olarak sunmaktan gurur durşat. 2017 Evde ek iş – Ek İş Bul imkanlarını sizlere sunmaktadır. Evde ek iş imkanları ile birikim yapıp sitemizde sizlere sunacağımız para kazanma fırsatları ile birikim yapma olanağıda sunacağımız unutmayınız.

İnterne üzerinden bu tip ilanları pek önemsemeyen kişiler olabilir bu kişiler zaten baştan kaybettiklerini unutmayınız. Bizde sizler gibi ek iş bul ekibi olarak başladık daha sonra envanterimizi genişleterek sizlerede yardımcı olabileceğimizi düşünüp bu sitemizi açtık. Emin olun bizlere yaptığınız başvurular her zaman işe yaramaktadır. Asgari ücretle çalışırken 4 kişilik bir aileyi geçindirebilecek güce bu işleri internette arayarak ve bulduğumuz işleri yaparak başladığımızı belirtmek isteriz. Bu yüzden ek iş bul ekibini küçümsemeden önerilerimizi dikkate almanızı ve facebook twitter gibi sayfalardan bizleri takip etmenizi önemlidir.


Bu saydığımız konular sadece bir kaçı diyebiliriz. Sitemizde gezerek daha fazla konuya erişebilirsiniz ve konuların altında bulunan başvuru seçeneğinden başvuru yapma şansınızda bulunmaktadır. Yukarıda verdiğimiz iş bul ekibi tarafından oluşturulacak olan ilanlar olduğunu ilerleyen zamanlarda ekleyeceğimiz firmalar ile iletişim halinde olduğumuzu ve onay aldığımız sürece yazacağımızı belirtmek isteriz. Sitemizde sizlerin hoşuna gidecek bir çok ek iş bulma imkanı olduğunu kesinlikle unutmayınız.


Sitemizden elde edeceğiniz ek gelirler elde edebileceğinizden eminiz bu konuda kafanızda soru işareti olmasın ülkemizin bir çok şehirinde sizlere iş imkanı sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Ek İş Bul ile Evde Ek İş İmkanı Mümkün Mü ?

Size yukarıda belirttik zaten bizde sizler gibi ek işler arayarak başladık şu anda ekibimiz ek iş imkanları ile ciddi gelirler elde etmektedir. Emek olmadan zaten para kazanmanızın, ek gelir elde etmenizin imkanı yok uzun uğraşlar ve zamanlar sonucu sizler gibi bizlerde başladığımız yerden buralara geldik ne mutlu ki bir çok kişiye iş imkanı sunabiliyoruz.

Evlere Ek İş İlanı Neden Verilir ?

Şimdi söyle düşünün evde ek iş verdiğinizde bir çok firma sigortalı işçi çalıştırma ihtiyacı son bulur. Sigortaya verecekleri para ile tane başına verilecek ücreti arttırarak sizlere ek iş bulma imkanı sunar. Bu durum yasalar çerçevesinde yasa dışı görünmemekle birlikte aile ekonomisine katkı sağlamaktadır. Küçük ölçekli büyümek isteyen firmalarda sizler sayesinde hem tasarruf edip hemde iş yükünü azaltabilemektedir. Gelirinizi yıllık 20bin tl geçmediği sürecede bu tip ek iş imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Ailenize ve kendinize ek katkı sağlayabilirsiniz.


Not : Ekibinizi oluşturmak adına sayfamızı kesinlikle arkadaşlarınızla paylaşınız ek iş imkanı arayan, paraya ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmak için uğraşıyoruz. Facebook sayfamızı ve sitemizi paylaşmanız önemli. Bilgi paylaştıkça çoğalır belki işi arkadaşınız alır ve sizinle ortak yapmak bile isteyebilir. Ne kadar çok kişi başvurursanız sizin için o kadar iyi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kalem Montaj işi nedir ? Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir