Evde Gelinlik Aksesuarı Yaparak Para Kazanma işi

Evde Gelinlik Aksesuarı

Ev iş bul ekibi olarak ” Evde Gelinlik Aksesuarı Yaparak Para Kazanma İşi 2017 ” adlı makalemiz ile evinizde ek gelir imkanı elde edebilirsiniz. Evde Gelinlik Aksesuarı Yaparak Para Kazanma İşi için yapmanız gerekenlerden sizlere bahsedeceğiz. Eğer terzilik deneyiminiz, dikiş makineniz ve dikiş dikme yeteneğiniz varsa anlaşmalı olduğumuz firmalara Gelinlik Aksesuarları Yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde Gelinlik Aksesuarı Yaparak Para Kazanma İşi

Evde Gelinlik AksesuarıAnkara, İzmir, İstanbul başta olmak üzere bir çok Gelinlik üreten firmalar ile anlaşmalar yaptık sizler içinde bu imkanları sağlamak amacı ile elimizden geleni yapıyoruz. Sizler için anlaştığımız firmalar arasında iletişim oluşturmak adına bu yazımızı oluşturduk. Tane başına üreteceğiniz gelinlik aksesuarları ile ciddi paralar kazanabilirisniz hatta ek iş bul ekibinden bir arkadaşımız bu işi yaparak para kazanmakta ve onun sayesinde büyük illerdeki bir çok firma ile anlaşma sağlamaya devam etmekteyiz. Malum maddi zorlukların iyice arttığını şu zamanda firmalar ile anlaşma sayılarımız gün geçtikçe artmakda ve şimdilik 25 kişiye bu iş imkanını sunmaktayız. Ancak zamanla bu sayı artacaktır bizleri sayfamızdan ve sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayınız. Sayfamızda yer alan sosyal medya adreslerimize üye olmayı kesinlikle unutmayınız. Başvuru sonuçlarını sayfamızda yayınlayarak sizlerek ileşime geçeceğiz. Önceliğimiz bizi sürekli takip eden kişiler olacaktır.


Ek iş bul ekibi olarak sizlere sunduğumuz hizmetleri iyi değerlendireceğinizi umuyoruz. Gelinlik Aksesuarı yapma ile ilgili sizler için hazırladığımız konuyu incelemenizi istiyoruz.


Ne Kadar Kazanabilirim ?

Her işte olduğu gibi bu iştede sizin yeteneğinize ve üretim miktarına bağlı olarak değişmektedir.


  • Gelinlik süsleme işinden gelinlik başına 150 TL gibi güzel bir rakam kazanabilirsiniz ancak unutmayınız çok emek ve beğeni gerektiren bir iş. Firma sizin için gönderdiği şablon gelinliği beğendiği taktirde önce aylık sonra yıllık sözleşme yapmaktadır.
  • Duvak süsleme : Gelinlerin en önemli parçalarından olan duvağı süslerken ince işçilik yapmanız gerektiğini unutmayınız. Bu işten 10 duvak başını 150 TL’ye yaparak aylık 4500 TL kazanma şansınız var.
  • Gelinlik buketi yapma : Gelinlik buketi yapmak sanat ister, ince işçilik ve görsellik ister ben yaparım bu işi diyorsanız tanesini 25-50 TL arası yapabilirsiniz.

Bu işler maddi yönden sizleri ihya edebilecek işler ancak zaman ve emek isteyen bu işleri Türkiye’nin her yerinde yapma şansına da sahipsiniz. Evinizde çalışarak ek iş imkanına sahip olabilir, işinizin patronu bile olabilirsiniz. Elinizin yatkınlığı ile hızlı gelinlik aksesuarları üretebilir para kazanabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz diğer iş fırsatı olan Davetiye katlama işi ile para kazanabilirsiniz. Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ? adlı makalemizden başvurular yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ? başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir