Evde Gelinlik Yapma işi

Evde Gelinlik Yapma işi

Ek iş bul ekibi olarak Evde Gelinlik Yapma işi hakkında yazdığımız makalemizde sizlere evde ek iş imkanları sunmaya devam ediyoruz. Dikiş nakış işinden iyi anlarım derseniz sizler için anlaştığımız firmalar aracılığı ile ek iş imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun için Evde Gelinlik Yapma işi adlı makalemizi göz atmanızı ve bu konuda detaylı bilgiler alarak yazımızın devamında bulunan örnek şablona göre başvuru yapmanız gerekmektedir.

Evde Gelinlik Yapma işi

Evde Gelinlik Yapma işiSizin için haırladığımız Evde Gelinlik Yapma işinden de anladığınız gibi evinizde terzilik ve gelinlik dikerek para kazanabilirsiniz. Evde ek iş ilanı vere firmaların sizlere sunduğu fırsatları ev hanımları olarak sizler değerlendirebilirsiniz. Evde gelinlik dikme işi yaparak bütçenize katkı sağlayarak aylık 2500-3000 TL arası para kazanabilirsiniz. Özellikle düğün sezonuında bu kazançlar ciddi anlamda artabilir. İster kendiniz, istersenizde ekip oluşturarak bu işi yapabilirsiniz. Evinizde geçirdiğiniz boş vakitlerde televizyon izlemek, internette gezmek yerine size sunacaşımız evde ek işi yaparak para kazabilirsiniz. Boş vaktiniz varsa ve para kazanmak istiyorsanız ek iş bul ekibi olarak sizlere evde ek iş veren firmalardan biri olan Evde Gelinlik Yapma işiyaparak para kazanabilirisniz. Gelinlik işi ince işçilik ve geniş zaman isteyen bir iş olduğu için zordur. Zorluk derecesi orta üstü olmakla birlikte gelinlik yaparak hem kendinizi bu alanda geliştirebilir, hemde daha hızlı güzel gelinlikler çıkarabilirsiniz.


Firmaların size verdiği kalıplar doğrultusunda gelinlikler oluşturabilir yada kendi hayal gücünüzü kullanarak Evde Gelinlik Yapma işi yapabilirsiniz. Gelinlik yapma işi veren firmalardan aylık 2500 Türk Lirası ile 45000 Türk Lirası kazanma imkanınız vardır. Tek yapmanız gereken sizlere gönderilen gelinlikleri işlemek veya size verilen kumaşlardan kalıp gelinlikler yapmaktır. Evde ek iş imkanları veren firmalar genelde hazır gelinlikler göndererek işlemenizi ister bu durumlarda işiniz daha kolay olacaktır ve daha fazla gelinlik işleyerek para kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Acil Ek iş ilanları 2017 başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir