Evde Kalem Montaj işi

Evde Kalem Montajı İşi

Ek iş bul ekibi tarafından sizler için oluşturulan Evde Kalem Montaj işi ile evinize ek gelir sağlayacaksınız. Ek iş bul olarak sizlere evde ek iş imkanı sunmaktayız. Son zamanlarda oldukça trend konulardan olan Evde Kalem Montaj işi ile günlük para kazanabilirsiniz. Aileniz ve kendinize ek iş imkanı sunabilirsiniz. Ek iş bul ekibinin hale hizmet gösterdiği Kalem Montaj işinden ciddi paralar kazanmanız imkansız değil. Eğer bir ekibiniz varsa sizlere verilen işi hızlı bitirip tekrardan evde kalem montaj işi veya başka işler alabilirsiniz.

Zamanınızdan fedakarlık yaparak ve emek göstereceğiniz bir iş. Zamanınızı ilk başlarda çok alıyor olsa da alıştıktan sonra çok hızlı bir şekilde işlerinizi bitireceğinizi biliyoruz. 2017 yılında size sunduğumuz ek iş imkanlarından biri olan kalem montaj işi ile aylık 1250 TL kazanabilme şansınız bulunmaktadır.

Evde Kalem Montaj işi

Evde Kalem Montaj işi2017 Evde Kalem Montaj işi için sizlerin yaptığı başvuruları değerlendirmeye almamız için örnek şablonumuzu inceleyim buna göre yorum yapmanızı ve ek bilgi eklemek istiyorsanız eklemenizi istiyoruz böylelikle firmalar seçim yaparken daha kolay sizlere ulaşabilecektir. Ek iş bulma konuları ile ilgili diğer makalelerimiz de incelemeniz sizler için fayda sağlayacağını düşünüyoruz.

Yukarıdaki şablonu doldurduktan sonra sayfamızın alt kısmında bulunan formu doldurduğunuz taktirde sizlere kolay bir şekilde ulaşabiliriz. Telefon numarası belirtmemenizi uygun görüyoruz ancak belirtmek istersenizde sizi başkaları rahatsız edenler olursa ne yazık ki sitemiz sorumlu olmayacaktır.


Evde Kalem Montajı işi veren firmalar

Ek iş imkanı sunduğumuz bu konuda ek iş bul ekibi sizlere elinden geldiğince bilgi verecektir. İlk iletişimimiz mail adresi ile olacaktır. Daha sonra ise sizinle telefon ile ulaşılacaktır.

Evde Kalem Montajı işi ile ne kadar kazanabilirim ?

Evde montaj işi ile ilk başlangıç 1250 Tl kazanabilirsiniz. Ancak belirtmek isteriz stok kısıtlı olduğu için herkese iş verilmeyecektir. Bu nedenle başvurunuzu yaparken kendinizi iyi ifade etmeniz önemlidir. Başvuru yaptıktan sonra sayfamızda size bildirim yollamak isteyecektir lütfen abone olunuz sonuçlar Facebook sayfamızdan paylaşılacaktır bunun için sitemizin sağ tarafında bulunan sayfamızı beğenmeniz önemli böylelikle sizlere daha kolay ulaşabiliriz.


Bu soruyu soracak arkadaşlarımıza belirtmek isterim ki işiniz biraz zor günlük sizlere 1000-5000 kalem arası iş verilebilir. Ancak daha çok kişiye ulaşıp iş imkanı sağlamak adına 1000 adet kalem montaj işini 1 kişiye vermekteyiz. Ortalama olarak 20-45 Türk Lirası kazanabilme şansınız vardır. Ekibiniz varsa daha çok iş alma imkanını ilk işi aldıktan sonra bitirme süresine uyulduğu taktirde verildiğini belirtmek isteriz.

Evde kalem montaj işi yapmak için ne yapmam gerekli ? Bu işi yapmanız için iyi bir el becerisine sahip olmanız gerekmektedir. Kalemler plastik veya metal olabilir özelliğine görede fiyatları değişir. Sizin yapmanız gereken tek şey ek iş bul ekibi tarafından incelenmesi için aşağıda bulunan başvuru kısmına örnek şablonu ve eklemek istediğiniz açıklamayı eklemeniz gerekmektedir.

Eve Kalem Montajı işi tanımı

Evde kalem montajı yapmanız için ilk olarak işin ne olduğunu anlamanız adına sizin için oluşturduğumuz yazıya tıklamanız gerekmektedir. Aşağıdaki yazımızı inceleyerek kalem montaj işini nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

  • Eve Kalem Montajı işi kolaylık derecesi : ORTA
  • Kalem montajı işi nedir, Nasıl yapılır?

Kalem montaj işinin zorluk derecesi orta derecedir. Evinizde kalem içini ve yayını yerleştirip kapağında bulunan plastiği kalem içine geçirip yerleştirip sıkmanız gerekmektedir. Daha sonra kalemin çalışıp çalışmadığını kalemin açma düğmesine basıp kapatarak anlayabilirsiniz.

Başvuru Koşulları ve Kuralları

  1. Aynı iP’den yani aynı bilgisayardan birden fazla yorum göndermeyiniz.
  2. Ekibiniz varsa diğer ekipleride başvuru yapabilir ancak belirtilen ilde bulunmadığınız sürece işi verecek firmanın seçme hakkını fesih hakkı bulunmaktadır..
  3. Aktif mail yazmanız önemlidir başvurularda yedek listesindeki kişilere mail atmadan cevap vermeniz gerekmektedir. 1 iş günü içinde dönüş yapılmadığı taktirde başvurunuz iptal edilir ve başka kullanıcıya verilir.
  4. Ek iş bul ekibi başvurunuzu değerlendirirken ilk baktığı husus başvurulan İL olduğunu unutmayın İL yazmayı lütfen unutmayın.
  5. Türkçemiz önemli bize kendinizi doğru ifade etmeniz işi almanıza olanak sağlayacaktır.

Kalem Montajı işini yapabileceğiniz başlıca iller; Evde Kına Paketleme işi Adana, Ankara, Bursa, Çanakkale, Denizli, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon ve diğer bütün illerde bu işi yapabilirsiniz. Firmaların önceliklerine göre değerlendirme yapılır ve bu hakkı saklı tutarız.


Bir önceki yazımız olan 2017 Evde Kına Paketleme işi Veren Firmalar başlıklı makalemizde Evde Kına Paketleme işi, Evde Kına Paketi yapma işi veren firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına Paketleme işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir