Evde Kalem Traş işi

Evde Kalem Traş işi

Merhaba bir sonraki konumuz olan Evde Kalem Traş işi ile evinizde ek iş imkanına sahip olabilirsiniz. 2017 yılına girdiğimiz şu günlerde ev hanımları başta olmak üzere asgari ücretle geçinen herkesi ilgilendiren bu konumuz ile aylık sabit ücret kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile ailenize ve kendinize maddi destek sağlayabilirsiniz. Paraya ihtiyacım var diyorsanız Evde Kalem Traş işi adlı konumuzun devamına göz atmanızı öneririm.

Evde Kalem Traş işi

Evde Kalem Traş işiMemurlar, ev hanımları, öğrenciler, asgari ücretle geçinen herkesin yararlanabileceği Evde Kalem Traş işi oldukça basit ama geliri güzel bir iştir. Evde Kalem Traş İşi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda şu anda hali hazırda 500.000 adet kalem traş montaj işi sizi beklemektedir. Dar gelirli ailelerin refaha ulaşıp uzun soluklu nefes alabileceği bu iş çok kolay. evde ek iş imkanı ile gündelik hayatınıza devam ederken boş vakitlerinizde televizyon seyretmek yerine Evde Kalem Traş işi yapabilirsiniz. Kalem traj montaj işi hassas bir iş olduğu için makineler ile montaj yapmak yerine üretici firmaların bir çoğu el ile montaj yapmayı tercih etmektedir. Sitemizde bulunan ek iş ilanlarına göz atarak başka ilanlara başvurarak kendinize ekde ek iş imkanı bulabilirsiniz.


Evde Kalem Traş işi nasıl yapılır ?

Evde Kalem Traş işi veren firmalar sizlere ürünleri yollarken montaj yapmanız için ekstran malzeme ve montaj formatını içerek bir döküman da yollayacaklardır. Sizlere gönderilen malzemeler arasında kalem traşı oluşturan plastik, kalemi kesen jilet ve vida bulunmaktadır. Kalem traş makinesine şablona uygun şekilde jileti koyup vidalamanız gerekmektedir. Günlük 5000 tane verilen şablona göre evde kalem traş işini yapabilirsiniz.


Bu işin oldukça kolay ve zevkli bir iş olduğunu söylemek istiyorum. Günlük 5000 adet montaj yaparak aylık 1500 ile 2000 TL para kazanabilirsiniz. İster kendiniz, isterseniz arkadaşlarınızla Evde Kalem Traş İşi’ni yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Sabun Paketleme işi Veren Firmalar başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir