Evde Kına Paketleme işi

Evde Kına Paketleme işi

Ek iş bul ekbinin hazırladığı 2017 Ek iş imkanları konusunda Kına paketleme işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Türkiye’nin bir çok yerinde bu işlemi evinizde yaparak ek iş imkanı sağlama şansınız var. Kına üreten firmaların kınalarını evinizde paketleme yaparak ek iş imkanı elde edebilirsiniz. Kınanın talep özelliklerine kurdele şeklinde veya özel kutulara firmanın isteği doğrultusunda koyabilir ve paketleme yapabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme işi

Kına paketleme işi konusunda Evde ek iş imkanı elde edebilirsiniz. Bu yazımızda ek iş arayan kişilere yardımcı olmak adına sizin için hazırladığımız başvuru formuna telefon numaranızı vermeden doldurabilirsiniz. Ek iş imknanı vermek isteyen firmalar sizin bıraktığınız iş başvurusuna dönüş yaparak sizlere dönüş yapacaklardır. Evde kına paketleme işi vermek isteyen firmalar başvuru formundan uygun imkanları olanları seçip sizlere ulaşacaktır.


Bizde Ek İş İlan ekibi olarak elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. İlanın gerekli yerlere ulaşması için sizin için kapsamlı bir şekilde çalıştığımızı belirtmek isteriz.

2017 yılında Evde Kına Paketleme işi veren firmalar ile anlaşmamız bulunmaktadır. Bu iş ile uğraşan ek iş yapmak isteyenler için verdiğimiz bilgiler önemlidir.

Evde Kına Paketleme İşi Verecek Olan Firmalar

için yazılmış bu yazımızı lütfen okuyunuz. Bünyemizde bulunan ek iş arayan değerli site sakinleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişimde aşağıdaki formu doldurarak bize yollamanız önemlidir.


  • Ek iş ilanı verecek Firma ismi :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın şehri :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın iş tanımı :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın kaç kilo iş vereceği :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın tane başına vereceği fiyat :

Bu bilgileri bize ilettiğiniz taktirde size yakın ek iş ilanı arayan değerli kullanıcılarımız sizlere ulaşacaktır. Evlere kına paketleme işi için açık arttırma yapabilirsiniz. Tane başına size en uygun fiyatı verenle iletişime geçebilir sizlere en düşük fiyatı veren kişiler veya ekip ile çalışabilirsiniz.

 


Sizin için hazırladığımız evde ek iş ilanları ve imkanları arasında yer alan Evde Çorap Katlama işini incelemek istermisiniz ?

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir