Evde Kutu Katlama işi Veren Firmalar

Evde Kutu Katlama işi

Herkese tekrar merhaba ek iş bul ekibi olarak Evde Kutu Katlama işi Veren Firmalar 2017 isimli makalemizde sizlere evde ek iş imkanı sunmaya devam ediyoruz. Günümüzün zorlu ekonomik koşullarında evinize ve ailenize zaman ayırarak hem hobi işlerini yapabilir, hemde bu işlerde para kazanabilirsiniz. Hediye ürünler satan Evde Kutu Katlama İşi Veren Firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlere para kazandırmak için bu makalemize göz atmanızı istiyoruz.

Evde Kutu Katlama işi 2017

Evde Kutu Katlama işiEvde ek iş imkanları sunduğumuz şu günlerde evde hediyelik kutular yaparak para kazanabilirsiniz. Paraya ihtiyacım var diyorsanız ” Evde Kutu Katlama işi ” konusuna başvuru yapabilirsiniz. Size en yakın ildeki firmalar ile iletişime geçip para kazanmanızı sağlamak amacı ile elimizden geleni yapmaktayız. Kutu katlama işini alırsanız eğer firmaların sizlere göndereceği mukavvaları kare ve dikdörtgen şekilde katlamanız gerekecektir. Evde kutu süsleme işi yapara renkli renkli kutular üretebilir bu işi hobi haline getirebilirsiniz. Firmaların sizden talep ettiği kutular boyut ve şekil olarak farklılıklar göstermektedir. Ancak sizlere verecekleri nasıl yapılır ? şablonuna uygun güzel kutular yapabilirsiniz.


Firmaların sizden isteyeceği kutu şekilleri


  • Kare renkli kutu
  • Dikdörtgen renkli kutu
  • Kumaş kaplı kutular
  • Desenli kutular
  • Fiyonklu kutular
  • Boncuklu kutular
  • Kişiye özel hediye kutuları
  • Renkli bandlanmış kutular

Bir sürü kutu seçeneği olacağı için sizlerin yapabileceğiniz tane fiyatını belirtmeniz gerekmektedir. Biz ek iş bul ekibi olarak sizleride zarara uğratmadan en uygun kutuları, kolilerin fiyatlarını optimimum miktara çekebileceğimizin sözünü veriyoruz. Bizlere yaptığınız başvuruların değerlendirmeleri sonucu mailinizle iletişime geçeceğiz ve sosyal medya adreslerimizden başvuruya kabul edilen kişileri paylaşacağız. Size vereceğimiz şablonu uygun bir şekilde doldurmanız önemlidir. Hediye kutusu işi el emeği içeren bir iş olduğunu ve günlük çıkarabileceğiniz kutu miktarının üzerinde miktarı yazmamanız gerektiğini unutmayın. Evde kutu katlama işi ile ek gelir elde etmek için örnek başvuru şablonuna göre bilgilerinizi doldurup alt kısımdan bize başvurunuzu yapınız.


Firmalar neden Evde Kutu Katlama İşi verdiğini soracak olursanız bunun cevabıda kolay. Firma bünyesinde bu iş için kişi çalıştırıp vergi ve ssk ödemesi yerine evlere bu tip fason işler verebilmekteler. Ayrıca talep fazlalığında bu konuda bizlerden evde kutu katlama işi yapan kişiler ile iletişime geçmek istediklerini belirtmektedirler. Bizde bu kısımda sizlerle iletişime geçerek yardımcı olmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Seti işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir