Evde Lavanta Kesme işi

Evde Lavanta Kesme işi

Lavanta bitkisini bilmeyen soktur sanırım. Evde Lavanta Kesme işi yaparak evinize ve bütçenize katkı yapmanız için mükemmel bir fırsat. Evde vakit geçirirken hoş kokular içinde evinizde lavanta sapı kesme işi yapabilirsiniz. Zorluk derecesi orta ve üstü olmasına rağmen severek yapabileceğiniz işlerden. İnce işçilik ve hassasiyet gerektiren bu işte günde üç dört saatinizi ayırarak güzel işler çıkarabilirsiniz. Ek iş bul ekibi olarak sizlere bu konu hakkında detaylı bilgi vermeye devam edeceğiz heyecan yok çünkü ekibimiz sizin için çalışıyor.

Evde Lavanta Kesme işi

Evde Lavanta Keseleme İşi yapmaya karar verirseniz günlük üç dört saatinizi bu iş için harcamanız gerekecek. Toplamda 1000 adet halinde sunacağımız lavantaları sağlarını keserek gelir elde edebilirsiniz. Bu işten aylık 3000 TL kazanma şansınız var. Tabi bu rakamlar alacağınız iş yoğunluğu ve yüküne göre azalabilir artabilir. Lavanta kesme işi ile ilgili ekipte kurarsanız evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Bu işler dışında sitemizde bulunan diğer konularada ek iş kategorisini inceleyerek ulaşabilirsiniz. Lavanda üreten tarım fabrikalarının sanırım bahçelerinin desek daha doğru sizlere yolladığı Lavantaları kesip daha sonra verilen keselere koyarak göndermeniz talep edilecektir.

İlk işinizi aldıktan sonra sizden istenilen zamanda bitirmeniz durumunda lavanta üreten firmalar ile yıllık sözleşme yapıp gelirinizi sabitleme şansınız vardır. Ancak şunu unutmayın ki bu iş emek isteyen ve zorluk derecesi orta üstü olan bir iş. Bir çok kişinin bu işi 1 yıldan aralıksız yaptığını belirtmek isteriz. Çünkü bu tip işlerde emek ve tecrübe çok önemli. Zamanla kazanacağınız tecrübe ile lavanta kesme ve lavanta keseleme işlemini çok kısa sürelerde yapma imkanına sahip olacaksınız.


Ek iş bul ekibimizden olan Fatma hanım bu işe başladığında ilk ay çok para kazanamasa işi için ekip kurarak şu anda 10 kişilik ekip ile 1.5 yıldır İstanbul’da evde lavanda kesme işi yaparak gelir elde etmektedir. Sizinde paraya ihtiyacınız varsa kesinlikle aşağıda bulunan başvuru kısmından örnek şablonumuzu doldurabilirsiniz. Şablonu doldururken lütfen kurallara dikkat ediniz. Sonuçları takip etmek içinde kesinlikle sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz. Sonuçları buradan duyurup sizlerle sosyal medya üzerinden iletişime geçmeye çalışacağız.


Evde Lavanta Kesme işi nasıl başvuru yaparım

Örnek şablon : İstanbul / Bebek “Evde Lavanda Kesme İşi”. Ben Fatma, 10 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Lavanda Kesme İşi ve keseleme işini 8 günde teslim edebilirim ve tane başı 0.5 TL’den yapabilirim.


Yukarıda belirttiğimiz gibi başvuru işlemlerinde verdiğiniz ücret önemlidir. Fabrikalara sunacağımız fiyatta en uygun fiyatı veren kişinin bu işi alacağını belirtmek isteriz. Tabiki minimum tuttuğumuz taban fiyatları vardır bundan düşük fiyat verenler olursa zaten bizim sunacağımız listede olmayacak. Sizlerinde haklarını ve emeklerini korumak için elimizden geleni yaptığımızı kesinlikle unutmayınız.

Evde Lavanta Kesme İşi

Evde Lavanta yapacaksınız ama yeterli bilgiye sahip değilsiniz merak etmeyin sizlere verdiğiniz tekliften sonra işi kabul ettiğiniz taktirde işin yapılışını sizlerle paylaşacağız. Türkiye’de firmaların bir çoğu bu tip evde iş yapan kişilere başvuruyor çünkü hem işçiliği düşürmek, hemde yasal sorumlulukları azaltmak adına bu tip işler için evde çalışma yapan kişiler bulmak işlerine gelmektedir. Lavanta kesme işi ile ilgili şu anda günlük 10 bin lavanta kesme işi verebiliriz. Bu nedenle sizlere daha çok iş verebilmek adına 10 kişiyi bu işten faydalandırabileceğiz. Bu iş için özellikle bayan veya bay olması için tercihimiz olmadığını bilmenizi istiyoruz. Başvurularda sizlerden hiçbir ücret talep etmiyoruz çalıştığımız firma ile aracı olduğumuz için ufak bir ücret aldığımızı verdiğin teklifiniz kabul olursa direk alacağınız paranın o olduğunu bilmenizi istiyoruz.

 

Sizlere sunduğumuz diğer iş fırsatı olan 2017 Evde Kalem Montaj İşi Veren Firmalar başlıklı makalemizde Evde Kalem Montaj İşi,Evde Kalem Montaj ve Paketleme işi veren firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gizli Müşteri Olup Para Kazanma başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir