Evde Lohusa Tacı ve Terliği işi

Evde Lohusa Tacı işi

Evde ek iş imkanlarını 2017 konularımızdan biriside Evde Lohusa Tacı ve Terliği yapma ve paketleme işi. Bu iş ile boş zamanlarınızda evde ek iş olarak lohusa tacı yaparak para kazanabilirsiniz. Lohusa tacı yapan firmaların verdiği ek işleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Sık aralıklarla sizlere iş imkanı yayınlayamadığımızın farkındayım ancak zaman zaman yayınlayarak liste dolunca yeni işler alma çabasındayız.

Evde Lohusa Tacı ve Terliği işi

Evde kadınlar için ek iş imkanlarından birisi de evde lohusa tacı yapma işi olduğunu belirtmek isteriz. Yeni doğum yapmış bayanlar için yapılan bu tac ile güzel paralar kazanabilirsiniz. Doğum zamanları sürekli değişiklik gösterdiği içinde sürekliliği olan bir iş olduğunu belirtmeden geçemiyorum. Son zamanlarda yeni doğum yapmış kadınlar için üretilen bu tip hediyelikleri ticarete çeviren bir çok firma sizlerinde yardımı ile büyümeye devam ediyor. Evinizde lohusa tacı yaparak ek iş imkanına sahip olabilirsiniz.


Evde Lohusa Tacı ve Terliği işi veren firmalar

Evde Lohusa Tacı ve Terliği işi veren firmalar sınırlı sayıda olsada çok hızlı tüketimden dolayı dışarıdan desteğe ihtiyaçları oluyor. Sizler için anlaştığımız firmalar ile iletişime geçirerek sizlerde bu işi yapabilirsiniz. Dikiş nakış işinden anlayan herkesin kolaylıkla yapacağı bu işten tane başına 5-10 TL kazanabilirsiniz. Anneler için yapılan lohusa tacı dışında gelen misafirler içinde ufak taclar yaparak bu işten ek para kazanabilirsiniz.


Türkiye’nin neresinde olursanız olun ekibinizle veya kendiniz bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz fiyatları yorum kısmından isim soyisim ekip sayısı ve ne kadara kaç tane yapacağınızı belirterek bu işe başvuru yapabilirsiniz. Ek iş imkanlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Terlik Paketleme işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde paketleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir