Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi

Herkese merhaba ek iş bul ekibi tarafından sizler için evde ek iş kapsamında oluşturulan Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi için gerekli bilgileri bir araya toplayıp sizlere sunmaya çalıştık. Evinizde ek iş yapma imkanı sunun özellikle ev hanımlarının severek yapacağı bu iş için Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi isimli makalemizi incelemenizi öneriyorum. Evde ek iş imkanlarından biri olan Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi size aylık 1500 TL kazandırabilir.

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi2017 yılına girdiğimiz şu günlerde evde ek iş imkanları gün geçtikçe artmakta. Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda aranızdan 25 kişiye bu işi verebileceğiz. Ev hanımlarına ve paraya ihtiyacı olan kişilere sunduğumuz bu imkanlar çerçevesinde boş vakitlerinizde sizler için sunduğumuz ilanları inceleyerek para kazanabilirsiniz. Evde ek iş imkanlarını kendiniz ile birlikte oluşturacağınız ekip ile yapabilme imkanına da sahipsiniz. Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işini yapmak oldukça kolay. Günde 3-4 saat ayırarak ek gelir imkanını anlaşma yaptığımız firmalar sayesinde sizlere sunmaktayız. Makyaj Seti paketleme işini yapmak için yazımızın devamına başvurunuzu bırakabilirsiniz.


Evde Makyaj Fırça Seti Paketleme

Evinizdeki boş saatlerinizi nakite çevirmenin zor olmadığını evde firmaların size göndereceği makyaj setini paketleyerek paraya çevire bileceğinizi unutmayınız. Sizlere gönderilecek fırça setleri 10-15 fırçadan oluşabilmektedir. Bu fırça setlerini bir araya getirerek paketleme yapabilirsiniz. Farklı boyutlarda verilecek olan fırçaları, şeffaf makyaj kaplarına setler halinde koyarak işinizi tamamlayabilirsiniz. Firmaların bize sunduğu imkanlar çerçevesinde 100 bin adet fırça setini paketlemeniz istenmekte. Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi işini vakit kaybetmeden almak isterseniz. Sizlere örnek oluşturduğumuz şablona göre formu doldurup bizlere yollamanız yeterli olacaktır. Firmalar sizlerin kullanacağı tüm malzemeleri kendileri temin etmektedir. 1000 adet başına teslimden sonra ödeme yaptıklarını unutmayınız. Eğer zamanında yetiştirir ve daha fazla makyaj fırça seti hazırlamak isterseniz de yorumda belirtebilir yada firma ile anlaştığınız da onlara söyleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kalem Traş işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir