Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi

Nazar Boncuğu Paketleme İşi

Bu gün ek iş bul ekibi tarafından hazırlanan Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi ilanını sizlerle paylaşacağız. Evde ek iş imkanı arıyorsanız ve para lazım diyorsanız Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi tam size uygun bir iş olduğunu unutmayınız. Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda hazırladığımız ek iş ilan konumuz hakkında detaylı bilgilere göz atmanızı öneriyoruz.

Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi

Nazar Boncuğu Paketleme işi
Nazar Boncuğu Paketleme işi

Evinizde ek iş yapmak istiyorsanız 2017 yılına özel hazırladığı bu makalemizi inlemeye başlayabilirsiniz. Nazara inan kişilerin sıklıkla aradığı ve taktığı nazarlığın işi olur mu demeyin. Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi veren firmalar ve fabrikalar ile yaptığımız görüşmeler sonucunda 1 firmayla sizler için anlaşma yaptık. Evinizden dışarıda iş aramaya gerek kalmadan paketleme işi ile kazanç elde edebilirsiniz. Ek iş bul ekibininde yaptığı işler arasında yer alan nazar boncuğu paketleme işi oldukça kolay. Evde ek iş olarak sizlere sunulan Evde Paketleme işi ile çengel iğnelere fiyonk ve nazarlık geçirerek bu işi yapabilirsiniz. Anlaşmalı firmalarımızın sizlere yollanacak olan paketlerde 10 bin adet nazar boncuğu ve çengel bulunmaktadır. Sizler bu nazar boncuklarını çengel iğnelere geçirerek paketleme işini yapabilirsiniz. Aylık olarak ek iş imkanı sunduğumuz bu ilandan 2500 TL kazanma imkanınız da bulunmaktadır. Çevrenizdeki arkadaşlarınızla beraber de yapacağınız bu iş oldukça zevkli ve bütçeye katkı sağlamaktadır. Ev hanımlarının başta olmak üzere, öğrencilerin ve boş zamanı çok olan kişilerin yapabileceği bir iş olduğunu unutmayınız. Evde boncuk paketleme iş yapmak istiyorum diyorsanız sizlere bilgi vermeye devam edelim.


Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi nedir ? Ne kadar kazanırım ?

  • Düğünlerde hediye edilmektedir
  • Yeni doğmuş bebekleri ev ziyaretine hediye edilmektedir.
  • Nazara inan kişilerin vazgeçemediği bir takıdır.

Bu işten günlük 10 tane Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi yaparak aylık 2500 TL kadar kazanabilirsiniz. Bu işte toplamda 50 kişiye iş imkanı fırsatı sunduğumuzu unutmayınız. Firmalar ile görüşmelerimiz devam etmektedir ve her geçen gün iş verdiğimiz kişi sayısının artacağını da unutmayınız.


 

Bir önceki yazımız olan Evde Abaküs Montajı işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir