Evde ne yaparak para kazanabilirim ?

Evde ne yaparak para kazanabilirim

Ek iş bul ekibi olarak Evde ne yaparak para kazanabilirim ? konulu makalemizde Evde ek iş yaparak nasıl para kazanabileceğiniz hakkında sizlere fikirler vermeye başlayalım. İnternet alanında bir çok iş imkanı var tabi yeteneklerinize göre hangisi size uygun olduğunu siz daha iyi analiz edebilirsiniz. Eğer evinizde ek iş yapmak ve işinizin patronu olmak istiyorsanız bu makalemizi incelemeniz oldukça önemli. Evde ek iş imkanını sizlere sunan ek iş bul ekibi fikirlerini öneme alarak güzel paralar kazanmanızı sağlayabiliriz.

İnternet uçsuz bucaksız bir sektör bunun için neler yapabileceğinize ufak örnekler vererek sizleri yönlendireceğiz ayrıca bunun dışında bize ulaşan firmaların taleplerini siz değerli kullanıcılarımızla paylaşarak ek iş bulma imkanlarıda sağlayacağız. Ek iş imkanı sunduğumuz konuların en altında bulunan kısmıdan başvuru yaparak kazancınızı arttırmanıza yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.


Evde neler yaparak para kazanabilirim

Evde ne yaparak para kazanabilirimGün geçtikçe yeni iş olanaklarınızı sizlere sunmaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar 50 kişiye verdiğimiz ek iş hizmetini gün geçtikçe büyütmekteyiz. Ek iş geliri sağlayacağınız bir çok konudan sizlere bahsetmiş olacağız ve size sadece sayfamızdan değil iletişim kısımından da birebir iletişim kurmanızı sağlayacağız. Emek ve çaba ile internetten 1000 ile 5000 Türk Lirası para kazanma şansınız var. Evde ne yaparak para kazanabilirim ? diye soruyorsunuz biliyoruz bunlar için sizlere bilgiler vermeye devam edeceğiz. Size verdiğimiz hizmetlerden hiçbir para talep etmemekteyiz. Sizlerden para talep edenlere itibar etmemeniz önemlidir.

Evde ne yapıp para kazanabilirim ?

Evde ne yaparak para kazanabilirim konulu makalemizde sizlere bir kaç bilgi verelim. Evlerinizde oturarak iş yapmaya hazır iseniz bazı konulardan sizlere yön vermeye başlarabiliriz. İş başvurusu yap kısmında bulunan butonlardan yada sayfanın altında bulunan bölümden bilgilerinizi örnek şablona göre doldurup yollamanız işinize yarayacaktır. Destek ekibim gerekli gördüğü taktirde bilgilerinizi yenilemeniz için sizden talepte bulunabileceğini unutmayınız. Ek iş bulma konusunda lütfen sitemizdeki yazıları tek tek inceleyiniz. İlerleyen zamanlarda bunları kategorize edip sizlere sunacağuz.


Ek iş yapabileceğiniz bazı imkanları ufkunuzu aydınlatmak adına sunuyoruz bu kısımda sitemizde bulunan ek iş imkanları dışında bilgiler olduğunu unutmayınız. Ek iş ilanları ile başvurularınızı sitemizden yapabilirsiniz.


  • Tasarım yaparak para kazanabilirsiniz : Eğer photoshop gibi çizim programları kullanabiliyorsanız logo ve kurumsal kimlik tasarımı yaparak para kazanabilirsiniz.
  • Makale yazarak para kazanabilirsiniz : Makale yazabilme yeteneğiniz varsa makale yazarı arayan siteler ile iletişime geçip kelime başı ve konu başı ücret alabilirsiniz.
  • Youtube kanalı açarak para kazanma : Eğer elinizde bir kamera ve internet varsa bu iş size çocuk oyuncağı gelecektir. Youtube kanalı açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.
  • Sosyal medya danışmanlığıile para kazanma : Adwords ve sosyal medyada reklam verme ve bu konuda kendinizi geliştirmeniz durumunda para kazanabilirsiniz.
  • Network sistemleri ile para kazanma : Avon gibi sistemlere üye olup facebook ve sosyal medyadan takipçilerinize reklam yaparak para kazanabilirsiniz.

Bizi takip edin !

Bir önceki yazımız olan Ek-işbul: Evde Yapabileceğim Ek iş Arıyorum başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir