Evde Perde Süsleme işi

Evde Perde Süsleme işi

Ek iş bul ekibi olarak bu makalemizde Evde Perde Süsleme işi isimli makalemizi inceleceğiz. Evde ek iş ihtiyacı olan, paraya ihtiyacı olan özellikle ev hanımlarına yönelik bu iş ile Evde Perde Süsleme işi Veren Firmalar ile sizler arasında iletişim sağlamak amacı ile makalemizi incelemenizi öneriyoruz. Evde Perde Süsleme işi ile aylık kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Evde Perde Süsü işi 2017

Evde Perde Süsleme işiEk iş veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlere evde ek iş imkanı sunmaya devam ediyoruz. Aile bütçenize maddi destek sağlayacak Evde Perde Süsleme işi oldukça emek isteyen ama tane başına verilen fiyatları gayet iyi olan bir iş. Evde Perde Süsleme işi veren firmalasın sizlere göndereceği perdelere verdikleri aparatları dikerek gelir elde edebilirsiniz. Zorluk derecesi ortanın üstü olan bu iş için dikiş nakış işlerinde tecrübeli olmanız gerekmektedir. Dikiş nakış işlerinde iyiyim ve bu işi kolaylıkla yaparım diyorsanız size gönderilecek olan perdelere gerekli süslemeleri yaparak rahatlıkla para kazanabilirsiniz.


Evde Perde Süsü işi ne kadar kazanırım ?

Evde Perde Süsleme işi ile haftalık 550 TL ve aylık 2.200 TL gelir elde edebilirsiniz. Evde Perde Süsleme işi veren firmalar sizin hayal gücünüze güveniyor ve farklı desenlerde, farklı tasarımlarda ürünler üretmenizi istemektedir. Eğer firma sizin ürünlerinizden memnun kalırsa yıllık anlaşma imzalayabilmektedir. Ancak ilk başta 1 adet perde yollayarak sizlerin yapabilecekleri süslemeleri kontrol etmektedir. Eğer istenildiği gibi bir süsleme yaparsanız haftalık, aylık ve yıllık anlaşmaları sırası ile sizlerle yapacaktır. Perde süsleme işi oldukça emek isteyen bir iş olduğu için tane başına istenilen işçilik ücretleri 10 – 100 TL arasına değişmektedir. Evde Perde Süsleme işi sizlere evinizde yapabileceğiniz ek işler arasında yer almaktadır.


Evde Perde Süsü yapma işine başvuru yapmak için sizlere verdiğimiz örnek şablona göre sayfamızın altında bulunan kısımı doldurmanız gerekmektedir. Sitemizde başvuru dikkate alınırken sizin deneyiminiz, bitirme süreniz, talep ettiğiniz ücret önemlidir. Bu başvurular ön başvuru olup bizim belirlediğimiz fiyatın altında veren kişilerin iş başvurularını ne yazık ki kabul etmeyeceğiz. Başvuru sonuçlarını sosyal medyadaki sayfalarımızdan takip etmeniz ve aktif mail kullanmayı unutmayınız.


 

Bir önceki yazımız olan Facebooktan Nasıl Para Kazanırım ? başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir