Evde Sabun Paketleme işi Veren Firmalar

Evde Sabun Paketleme işi Veren Firmalar

2017 yılına girerken ek iş bul ekibi tarafından sizler için hazırlanan Evde Sabun Paketleme işi Veren Firmalar hakkında bilgi vereceğiz. Evde Sabun Paketleme işi Veren Firmalar firmaların telefon numarası ve bilgileriniz sizler için bir araya getirdik ve Evde Sabun Paketleme işi Veren Firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda siz değerli site sakinlerine evde ek iş imkanları sunmaya devam etmekteyiz.

Evde Sabun Paketleme işi

Evde Sabun Paketleme işi Veren FirmalarEvde Sabun Paketleme işi yaparak evinizde oturarak para kazanmak istermisiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kendiniz veya kurduğunuz ekip ile konumuza başvuru yapabilirsiniz. Evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız Evde Sabun Paketleme işi Veren Firmalar ile yaptığımız sözleşlemer doğrultusunda sizlere evde sabun paketleme işini verebiliriz. Evde ek iş konusunda en çok para kazandıran işlerden biriside Evde Sabun Paketleme işidir. Evde sabun paketleme işi veren firmalar ile yapacağınız bu işten oldukça karlı çıkabilirsiniz. Evde sabun paketleme işi için şimdilik 3 firma ile anlaşmamız vardır. Evde Sabun Paketleme işi veren 17 firma ile de görüşmelerimiz devam etmektedir.


Evde Sabun Paketleme işi nedir ? Ne kadar kazanırım ?

Evde sabun paketleme işi size gönderilen sabunları 5’erli şekilde verilen poşetlere veya kutulara koyulması ile yapılan evde ek iş imkanı sunan bir ilandır. Bu işten 1000 tanede 50 TL gibi bir rakam alabilirsiniz ancak firmaların isteği doğrultusunda açık azaltma yapmaktayız ve bizim belirlediğimiz taban fiyatının üzerinde en düşük teklifi verecek 30 kişiye bu iş imkanını sağlayacağız. 17 firma ile görüşmelerimiz devam ettiğini ve ortalama 200 kişiye daha iş imkanı vermek için çalışmalara devam ettiğimizi unutmayınız.


 

Bir önceki yazımız olan Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde paketleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir