Evde Saç Tokası Yapma işi

Ek iş bul ekibi olarak bugün sizlere Evde Saç Tokası Yapma işi başlıklı konumuzdan bahsedeceğiz. Evde ek iş için anlaştığımız Evde Saç Tokası Yapma işi Veren Firmaların bizlere sunduğu fırsatlar ile sizlere iş konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Evde ek iş olarak yapacağınız saç tokaları ile maddi kazanç elde edebiliriz. Bu konu hakkında Evde Saç Tokası Yapma işi başlıklı konumuza göz atmanızı öneriyoruz.

Evde Saç Tokası işi 2017

Evde Saç Tokası Yapma işiİşsizliğin ve maddi ihtiyaçların arttığı şu günlerde Ek iş bul ekibi olarak evinizde iş imkanı sunmaktayız. Evde ek iş imkanı sunarak sizlerin evinizde hem para kazanmanızı hemde keyifli dakikalar geçireceğinizi umuyoruz. Günümüzde özellikle bayanların ihtiyaçları doğrultusunda saç tokası satışlarında patlamalar yaşandığını biliyorsunuzdur. Saç tokası yapma işi zorluk derecesi ortadır. Evinizde saç tokası işi yaparak veya ekibinizle birlikte saç tokası yapabilirsiniz. Firmaların sizler için toka lastiği, silon tabancası ve silikon, iğne, desenli fiyonglar, boncuk ve iplik verecektir. Bunun dışında band gibi farklı malzemelerle farklı tokalar yapmanızı isteyebilirler. Malzemeler ile tokanızı oluşturup 1000 adet başına gelir elde edebilirsiniz.


Evde toka işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz için sayfamızın alt kısmında bulunan başvuruyu doldurmanız gerekmektedir. Evde takı işinden küçümsenmeyeek paralar kazanabilirsiniz. Bunun için örnek şablonu doldurmanız ve bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sizler arasında seçeceğimiz kişileri facebook sayfamızda ve sosyal medya sayfalarımızda paylaşacağımızı unutmayınız. Eğer sizde saç tokası yaparak para kazanmak istiyorsanız, paraya ihtiyacım var diyorsanız bu iş sizin için birebir. Boş vakitlerinizi değerlendirmek ve saç tokasından para kazanmak istiyorsanız bu konu hakkında internetten de evde saç tokası nasıl yapılır makalelerini okuyunuz. Bu konu hakkında evde ek iş bul ekibi tarafından sizler için özel makalemizi de hazırlayacağız.


Evde Saç Tokası işi ile ne kadar para kazanırım ?

Sitemizde anlaşmalı olduğumuz firmalar öncelikli olarak sizlerin talep edeceğiniz fiyata göre ortalama fiyat çıkaracaktır. Ek iş bul ekibi olarak bizim belirleyeceğimiz taban fiyatına en yakın fiyatı veren siz değerli kullanıcılarımızla sosyal medyada isimlerini açıklayarak iletişime geçeceğiz. İletişim formunu doldururken lütfen telefon numaralarınızı belirtmeyiniz. Belirttiğiniz taktirde numaralarınızı silmeyeceğiz ancak sizlerle iletişime geçip rahatsız edecek kişiler ile de ne yazık ki bizler muhattap olmayacağız. Bizler sizlerden ek hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Firmalar ile anlaşmalarımız sonucunda onlardan cüzi miktarlarda para talep edebilmekteyiz. Böylelikle ücretsiz hizmet vermeyi sürdüreceğiz.


 

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Katlama işi Veren Firmalar başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir