Evde zarf katlama işi

Evde zarf katlama işi

Ekişilantr ekibi olarak bu gün sizleer sunacağımız ek iş Evde zarf katlama işi olduğunu belirtmek isteriz. Evinizde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız ve evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız eğer Evde zarf katlama işi başlıklı konumuzu incelemenizi öneririm.

Evde zarf katlama işi 2017

Maddi sıkıntılar yaşayan bir çok arkadaşımız için mükemmel bir fırsatla sizlerleyiz. Evde zarf katlama işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlere evde ek iş imkanları sunmak için tekrardan buradayız. Evde davetiye katlama işini önceden paylaşmıştık, bu işimiz ile evinizde kendiniz veya ekibiniz ile evde zarf katlama işi yaparak para kazanabilirsiniz.  Evde zarf katlama işi 2017 yılına girmemizle birlikte sizler için hazırladığımız bu makalede evinizde firmaların sizlere gönderdiği zarfları katlayarak ek iş imkanı sağlayabilirsiniz. Evde sarf katlama nasıl yapılır konusuna gelirsek sizlere detaylı bilgiler vermek için yazımızın devamını inceleyelim.


Evde zarf katlama işi ne kadar kazanırım ?

Evde zarf katlama işi ile 1000 tanede 5 TL kazanabilirsiniz. Günlük 10bin tane zarf katladığınızı düşünürsek 50 TL gibi bir para kazanabilirsiniz. Evde katlama işleri kategorimizde yer alan bu konumuzda aylık 5 gün çalıştığınızı düşünürsek 1300 TL kazanma imkanınız var.


Evde zarf katlama işi nasıl yapılır ?

Evde zarf katlama işiZarf katlama ve paketleme işinde zarf katlama işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlere gönderilecek zarfların katlamanız için ilk olarak deneme 1000 adet zarf gönderilir. Zarf yanında verilen şablona göre gönderilen zarf kağıtlarını katlayıp yapıştırmanız gerekmektedir. Bu ilanımızda toplamda 100 kişiye iş imkanı sunacağız. Zarf katlama işi ve davetiye katlama işleri ile sizlere sunduğumuz evde ek iş imkanlarını iyi değerlendireceğinizi düşünüyoruz. Ek iş bulmak için doğru adreste olduğunuzu unutmayın ancak başvurularınızda ilk olarak yaptığınız başvuru çok önemlidir. Başvuruları kayıt altına alabilmemiz ve değerlendirebilmemiz için aşağıda vereceğimiz şablona göre başvuru yapmanız gerekmektedir. Eğer bu konuda yazımızı düzgün bir şekilde okuyup başvuru yaparsanız sizin isminizi firmaya gönderebilirsiniz. Unutmayınız açık arttırma usulü olduğu için sizden 1000 adet zarf ne kadar katlayabileceğinizi belirtmeniz gerekmektedir.


 

Bir önceki yazımız olan Evde Saç Tokası Yapma işi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir