Facebooktan Nasıl Para Kazanırım ?

Facebooktan para kazanma

Ek iş bul ekibi olarak “Facebooktan Nasıl Para Kazanırım ?” adlı konumuz ile sizlerleyiz. Ek iş ararken Facebook’tan para kazanma işi yaparak gelir elde edebilirsiniz. Hatta bu işlerden çok ciddi paralar kazanan kişiler olduğunu belirtmek isterim. Evde ek iş imkanlarını bizler sizler için sunmaya devam ediyoruz. Facebooktan Nasıl Para Kazanılır ? başlıklı yazımızla sizlerleyiz. Facebook’ta reklam yaparak para kazanabiliceğiniz bu işle ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Facebooktan Nasıl Para KazanırımFacebook işi yaparak aylık 4000 – 5000 Türk Lirası para kazanabilirsiniz ancak unutmayın bu iş oldukça emek gerektiren işlerden biri zamanınız hatta kimi zaman tüm gününüzü bu sistem için ayırarak para kazanabilirsiniz.


Facebook üzerinden para kazanmak kolay göründüğü kadar zor bir işlem olduğunu unutmayınız. Facebook sizler için sunduğu hizmetlerde yararlanırken tek profil ile işlem yapmanızı talep eder. Birden fazla hesap açmanız durumunda kapatma ihtimali yüksek bu nedenle her reklam yaptığınız profil sonrasında modeminizi kapatıp açıp yeni profile giriş yapmanız önemlidir. Ek iş bul ekibi olarak bu bilgiyi verdikten sonra sizlere facebooktan para kazanma işi ile ilgili bilgiler vermeye devam edelim.


 


Facebooktan Nasıl Para Kazanırım ?

Ek iş bul ekibinin sanırım en içinde olduğu konulardan biride Facebook üzerinden para kazanmak. Facebook üzerinden para kazanmak oldukça kolay ve düşük maliyetler ile para kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bilgisayarınız.

Facebookta Ne İş Yaparak Para Kazanabilirim ?

  • Eticaret yaparak para kazanabilirsiniz : Bir çok alışveriş firması referans kodu vererek reklam yapmanızı isteyebilir. Bu kod ile reklam yapabilir ve sizin reklamlarınızdan sitede satış yapanlardan elde ettiği gelirin %2’sini alabilirsiniz. Belki daha fazla veren firmalar vardır.
  • Facebooktan Nasıl Para Kazanırım ; Facebook Sayfası büyüterek para kazanma : Facebook sayfası büyütmek oldukça emek isteyen bir iştir ama 100bin kişilik bir facebook sayfası yaklaşık 2-3 bin TL müşteri bulmaktadır. Facebook sayfa satışları kabul etmesede bu iş için bir çok firma sizin sayfalarınızı almak isteyecektir.
  • Facebook Sayfalarınızdan reklam vererek para kazanma : Facebook sayfalarınız 100bin üzeri beğenisi varsa firmaların dikkatini çekmeyi başardınız demektir. Sayfanızın etkileşimi fazla ise sayfanıza günlük reklam yaparak reklam başı 35-50 TL kazanabilirsiniz. Bu iş için webmaster sitelerini takip edebilir müşteri edinebilirsiniz.
  • Web sitesi kurup reklam alıp facebook sayfanızda, yada facebook gruplarında paylaşımlar yaparak para kazanabilirsiniz.
  • Facebook profil üretme : Grup paylaşımı yapan bir çok kişi facebook profili aramaktadır. Sizlerde evinizde boş vakitlerinizde facebook profilleri açarak tanesini 1 TL’den webmaster sitelerinde satabilirsiniz. Bunun için ufak ip uçları var onlara dikkat etmeniz önemli internette bu konu ile ilgili detaylı ip uçları mevcuttur.
  • Facebooktan Nasıl Para Kazanırım ; Facebook sosyal medya danışmanlığı yapabilirsiniz. Ufak reklamlar vererek facebook reklamlarını en ucuza çıkarma yollarını bulabilir ve firmalara freelancer destek verebilirsiniz. Firmalar az fiyatlarla çok kişiye ulaşmak için baya emek ve çaba harcamakta bu nedenle kesinlikle araştırmalarınızı iyi yapın ciddi paralar kazanabilirsiniz.
  • Yaptığınız ürünleri 2. el veya hobi sayfalarında yada gruplarında tanıtarak para kazanabilirsiniz. Bu reklamları yaparken kullandığınız Facebook dışında oluşturduğunuz facebook sayfalarından reklam yapınız facebook profillerinizin ceza almaması adına ne kadar çok profil üretir onlardan farklı gruplara yollarsanız para kazanma şansınız o kadar artar.

Bir önceki yazımız olan Evde Gelinlik Yapma işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir