Gizli Müşteri Olup Para Kazanma

Ek iş bul ekibi olarak bu gün sizlere en ilginç konularımızdan birini sizlerle paylaşağız. Gizli Müşteri Olup Para Kazanma istermisiniz. Evde ek iş imkanı verirken sizin için anlaştığımız firmaların bizlerden istediği konulardan birisi ise Gizli Müşteri Olup kendi mağazalarını kontrol işi. Bu işte günlük veya maaşlı çalışabilirsiniz.

Gizli Müşteri Olup Para Kazanma

Gizli Müşteri OlupEvde ek iş imkanı sunarken sizlere evde olmayan ancak ek iş imkanı sunan bu iş için başvuruları almaya başlıyoruz. Büyük firmaların kendi mağazalarını değerlendirmek ve stres testi yapmak için bizlerle iletişime geçtiler. Firmaların isimlerini veremiyoruz ancak size vereceğimiz başvurulardan bizlere ulaşarak örnek şablona göre formumuzu doldurursanız sizleri bu iş imkanı için değerlendirmek isteriz.


Gizli Müşteri Olup nasıl para kazanırım ?

Genellikle giyim sektöründe olan bu firmalar mağazalarına gitmenizi ve kontrol gerçekleştirmenizi ister. Bu konuda gizlilik esas olup sizi gizli bir denetmen olarak değerlendirir. Mağazanın temizliğinden tutun, müşteri temsilcilerini stres testine sokmanızı istenir. Agresif davranışlar göstererek sizlere verilecek olan tepkiyi ölçmek istediklerini unutmayınız. Firmadan ürün alıp iade etmenizi ve bu durumda sıkıntılı bir müşteri portföyü göstermeniz talep edilir. Bu şekilde firma çalışanlarının müşterilerine nasıl davrandığını konusunda feed back almak istediklerini ve detaylı bilgi talep ettiklerini unutmayın.


Gizli Müşteri’den istenilen özellikler nelerdir ?

  • Fiziki görünüşünün uygun bir şekilde firmaya gitmesi istenmektedir.
  • Alınacak ürünler için sizlere önceden para verilir alım yapılıp geri iade edilmesini ister.
  • 18 yaşından büyük olmanız şartlar arasında yer almaktadır.
  • Programa katıldığınızda aynı ilde bulunan farklı mağazalara gitmeniz istenebilir gidişinizi taksi ile gerçekleştirebilirsiniz fatura ettiğiniz taktirde taksi parası ödenir.
  • Programa katılan kişilerin gittiği firmaya kesinlikle kendinin ne iş yaptığını bu iş için gelmediği söylenmelidir.
  • Size söylenilen saatte yapacağınız denetimde sizden farklı ana merkez firma yetkilisi bulunur ve sizin denetlemenizi takip eder.
  • Her mağaza için 100 TL ücret verilir. Bunun dışında ürün almanız ve taksi ücretleriniz ekstradan ödenir.
  • Facebook Hesabımız
  • Twitter Hesabımız

Gizli müşteri olabileceğiniz şehirler Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Çanakkale, Bursa, Eskişehir, Antalya, Konya, İzmit, Mersin ve aklınıza gelebilecek bütün büyük şehirler…

Bir önceki yazımız olan Evde ne yaparak para kazanabilirim ? başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir