İstiridye Mantarı Paketleme işi

İstiridye Mantarı Paketleme işi

İstiridye Mantarı Paketleme işi hakkında sizlerle bilgi paylaşmak istiyoruz. Son zamanlarda Türkiye’de mantar yetiştiriciliği işi oldukça yaygınlaşmaya başladı. İstiridye mantarı yetiştiriciliği yaparak para kazanabilirsiniz. Ya da İstiridye mantarı yetiştiricileri ile anlaşıp paketleme işine girerek ek gelir elde edebilirsiniz. Evde ek iş imkanları ile ilgili hazırladığımız bu makalemizi incelemenizi öneriyoruz. Hem istiridye mantarı paketleme işi nasıl yapılır onu anlatacağız hemde istiridye mantar paketleme işi nasıl yapılır ? ne kadar kazanırım hakkında bilgiler vereceğiz.

İstiridye Mantarı Paketleme işi 2017

Evde ek iş imkanlarını 2017 sizlere sunmaya devam ediyoruz. İstirdye mantar satan firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda yüklü miktarda istiridye mantarının paketlenmesi konusunda ihtiyaçları olduğunu bizlere bildirmeleri üzerine bu ek iş ilanı konusunda sizlere bilgi vermek istedik. İstiridye mantarı paketleme işi veren firmalara sizlerin bilgilerini ileterek iletişime geçmelerini sağlayacağız. İstiridye mantarı paketleme işinin biraz emek istediğini ton hesabı ücret ödediklerini belirtmek gerekiyor. Bu ilanımızda da taban fiyatımız mevcut ancak bunu açıklamıyoruz. İstridye mantarları toptan satışlarda kilosu 6-9 TL’ye satılmaktadır. Bunların kalitesine göre paketleme değişiyor. 300 gramlık paketleme içinde 0,4 kuruştan paketleme yapılıyor. 3 kg paketleme yaptığınızda 4 TL  ve 100 kiloda 120 TL yakın para kazanabilirsiniz. Bu işte 100 kilodan fazla gönderilmemektedir.

İstiridye Mantarı Paketleme işi nasıl yapılır ?

İstiridye mantarı paketleme için size 100 kg mantar gönderilir ve bunları koymanız için köpükten yapılmış kap ve streç yollanır. Tartmanız için tartınız yoksa tartılar firma tarafından size zimmetlenir ve işiniz bittiğinde bu tartıları geri iade etmeniz istenir. Eğer kendi tartınız varsa tartı aleti istemenize gerek yok. Mantarları köpük kaplara koyup firmanın markasını yapıştırıp streç yapmanız talep edilir. Bu paketleri kasalara koyarak evinizden teslim alınır. Bu iş için başta İstanbul, İzmir ve Trabzon olmak üzere bir çok şehirde iş verilmektedir ancak bozulabilme ihtimaline karşın şehir dışına gönderilmemesi tercih ediliyor. Bu nedenle önceliklerimiz mantar paketleme işi veren firmalara yakın yerlerdekilere bu iş verilmektedir.


İstiridye Mantarı işinden ne kadar kazanırım ?


İstiridye mantarı işinden 100 kg paketlemeniz halinde 3600 TL kadar kazanabilirsiniz ancak başvurularınızda sizin 100kg ne kadara paketleyebileceğiniz konusunda fiyat talep ediyoruz. Bizim belirlediğimiz taban fiyatın üzerinde kalanları fabrikalar ile iletişime geçiriyor ve işi almasını sağlıyoruz. Başvurularınızı yaptıktan sonra sitemizdeki diğer paketleme işlerini ve ek iş ilanlarını takip et butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz.


Başvurularınızda lütfen isim, 100 kg ne kadara yapacağınız, ekibiniz varsa sayısı ve şehirinizi belirtiniz.

Bir önceki yazımız olan Nikah Şekeri Paketleme işi başlıklı makalemizde 2019 evde ek iş, Ek iş ve Evde paketleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir