İzmir iş ilanları

2017 İzmir evde ek iş ilanları hakkında Ek iş bul ekibi tarafından hazırlanan konumuzda. Türkiye’nin en gözde illerinden olan İzmir şehrimizde hafta sonu ek iş ilanları, hafta içi ek iş ilanları, part time izmirde yapabileceğiniz ek iş ilanlarını sizler için sunmuş bulunmaktayız. İzmir Evde Ek iş ilanları hakkında sizlere daha detaylı bilgi vermemiz için bu konumuzu incelemenizi öneririz. İzmir Evde Ek iş ilanları hakkında bilgi almak için makalemizi inceleyelim.

İzmir Evde Ek iş ilanları

İzmir Evde Ek iş ilanlarıTürkiye’nin en büyük 10 ilinden biri olan İzmir’de ek iş ihtiyacınızı karşılamak adına sizlere bilgiler sunacağız. İzmir Ek iş ilanı veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlere evde yapabileceğiniz iş imkanlarını söyleyeceğiz. İzmir ilimizde zeytin paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Zeytin paketleme işi biraz hijyen gerektirmektedir. Ayrıca evinde tartı cihazı olması lazım. Evinizde tartı cihazı varsa size gönderilen kavanozlara zeytin ve zeytin yağını koyarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca maskot yapma işide yapabilirsiniz. Sizlere gönderilecek olan maskotları bir araya getirerek evinizde kendinize ek iş imkanı sunabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz iş imkanları ile yaklaşık 400 kişiye iş imkanı sunmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ek iş ilanlarını sitemizde bulunan ek iş kategorisinden inceleyebilirsiniz.


Başvuru sonuçlarınız için yazının sonunda bulunan formumuzu örnek başvuru formuna göre doldurup yollayınız başvuru sonuçları içinde sosyal medya sayfamızı takip etmenizi öneriyoruz. Sonuçlar sosyal medya sitelerimizde yayınlanacağını unutmayınız. Bu nedenle sitemizdeki ilanlarla birlikte sayfamızda bulunan ilanlarıda incelemenizi ve takip etmenizi istiyoruz.


Sizlere sunduğumuz İzmir Evde Ek iş ilanları

  • Evde Çorap Katlama işi : Evinizde anlaşmalı olduğumuz firmaların sizlere göndereceği çorapları katlayarak aylık 2.199 TL para kazanabilirsiniz.
  • Evde Kına paketleme işi : Sizin için anlaştığımız firmaların size yolladığı kınaları, keselere belli gramajlarda koyup paketleterek kına paketleme işini yapabilirsiniz. Bu iş minimum 1000 adet olarak verilmektedir.
  • Evde Kalem montajı işi: Size gönderilecek olan 5 kalem parçalarını bir araya getirerek kalemi oluşturup size işi veren firmaya paketleyip yollayarak para kazanabilirsiniz.
  • Gizli Müşteri Olup Para Kazanma : Ünlü firmaların mağazalarına giderek mağazayı müşteri gibi gezip teftiş ve kontrol etmenizi sağlar ve evde ek kazan kapısı elde etmiş olursunuz.
  • Evde Lavanta keseleme: Evinizde lavanta kesip paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Zor bir iş değildir ancak lavantaların ömürlü olması nedeni ile kısa sürede kesme işlemleri yapılıp kargolanması gerekmektedir.
  • Evde Abaküs Montaj işi : Evde abaküs montajı yapan firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlerde aylık gelir elde edebilirsiniz. Evde abaküs işi nasıl yapılır diyorsanız yazımızı inceleyiniz.
  • Evde Kalem Traş Montaj işi : Size gönderilen parçaları montaj ederek evde para kazanabilirisiniz. Hemde bu iş çok kolay ve eğlenceli olacağını unutmayın.
  • Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi : Evinizde paraya ihtiyacınız varsa sizlere gönderilen işlerden birini yapabilir para kazanabilirsiniz. Makya setlerini paketleyerek para kazabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Acil Ek işe İhtiyacım Var başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir