Kalem Montaj işi nedir ? Nasıl Yapılır ?

Kalem Montaj işi nedir

Evde Kalem Montaj işi konulu yazımızle ilgili Kalem Montaj işi nedir ? Kalem Montaj İşi Nasıl yapılır makalemizi ek iş bul ekibi sizler için anlatıyor. Kalem montajı için sizlere verilecek sayıdaki ürünü iş tanımına göre yapmanız gerekmektedir. Evde montaj işi yaparak evde ek gelir elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Bu iş 1 aileyi 15 gün yetecek kadar gelir elde etmenize neden olacaktır. Ek iş bulma fırsatlarını sunana ekibimiz sizler için firmalar ilede iletişime geçmektedir.

Kalem Montaj işi Nedir ?

Kalem yazı yazmak ve resim yapmak için kullanılan genellikle ince uca sahip bir araçtır. Kalem için bir çok sınıflandırma yapabiliriz. kurşun kalem, tükenmez kalem, dolma kalem, divit, tüy, uçlu kalem gibi. Kurşun kalemler genellikle kömürden yapılmıştır. 15. yüz yıldan beri insanların vazgeçemediği bir araçtır. Özellikle firmalar tanıtım amaçlı kalem hediye etmektedir. Bu kısımda bizler için ek iş imkanı sunmaktadır.

Kalem Montaj işi nedir Evde Kalem Montaj İşi konusunda başvurunuz olumlu olduğu taktirde sizlerle iletişime geçildiğinde yapmanız gerekenler hakkında bilgiyi bu sayfamızda ek iş bul ekibi tarafından sunmaktayız. Montaj yapacağınız kalemler genellikle tükenmez kalem olmaktadır. Bu nedenle iş zorluk derecesi orta olan bu işte el beceriniz çok önemlidir. Montaj esnasında yaptığınız hatalar kalemin çalışmamasına veya yazarken ucunun içine geri itilmesine neden olacaktır. Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği bu ek iş imkanı ile evinizde kendi işinizin patronu olabilir ve gelir elde edebilirsiniz.


Kalem Montajı işi nasıl yapılır ?

 


Kalem montaj işi için size verilecek olan 5 parça bulunmaktadır. Bunlar :


  • Kalem çerçevesi
  • Kalem içi
  • Yay
  • Kalem pulu
  • Kalem basma kapağı

Kalem Montaj işi nedir ? Nasıl Yapılır ? adlı konumuzda montaj yapanların ilk karşılaştığı sorun zamanın yetmemesi oluyor ancak heyecan yapmanıza gerek yok kalem montajı yapmaya başladığınızda alışacaksınız ortalama 30 sn içinde bir kalemi montaj edebileceksiniz. En yavaş yapmanız durumunda 1000 adet kalem montaj işini 8 saatte birebilir ve 1190 Türk Lirası kazanç elde edebilirsiniz. Size verilen kalemler ortalama 5 parçadan oluşmaktadır. Eğer daha fazla parça olursa tane başına fiyat artmaktadır.

Firmalar bu kalemleri eşantiyon diye tabir ettiğimiz hediye amaçlı yaptırmaktadır. Maliyetlerine göre kar payı düşük olduğu için ne yazık ki kazanacağınız parada sınırlıdır. Kalem montaj işini yaparken kalem çerçevesinin içine kalem içi yani mürekkebi yay ile birlikte yerleştirilir. Kalem pulu kalem içinin ucuna takılır ve kalem basma kapağı takılarak çevrilerek sıkılır. Bu kısımda çok fazla kalem kapağını sıkmayınız kalem çerçevesini çatlatma ihtimaliniz vardır. Kalem ucu sıkıldıktan sonra bir kez aç kapa yaparak kalemin çalışmadığını kontrol ediniz ve hazır ise size verilen kutuya kırılmayacak şekilde düzgün dizerek koyunuz.

Not : Bu iş için başlangıç 1000 adet verilmektedir. Daha sonraları işi bitirme süreniz ve firma ile anlaşmaların sonucunda devamlılığını sağlayabilirsiniz. Kalem Montaj işine başvurmak için aşağıdaki linkimizi incelemeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kalem Montaj işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir