Kına Paketleme işi Nasıl Yapılır ?

Kına Paketleme işi

2017 Evde Kına Paketleme işi Veren Firmalar başlıklı konumuzda başvuruların alınması ile birlikte Kına Paketleme işinin nasıl yapılacağı konusunda da sizlere birkaç bilgi vermek istiyoruz. Kına paketleme işini yapmadan önce kınanın ne olduğundan biraz bahsedelim ve kınanın faydalarına değinelim. Yapacağınız işin ilk başta özelliklerini öğrenmeniz önemli böylelikle ne ile karşılaşacağınızı işin zorluğunu ve kolaylıklarını anlayabilirsiniz. Ek iş bul ekibi sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiyi aşağıda yazmış bulunmaktadır.

Kına Nedir ?

Kına Paketleme işi Kına arabistan bölgesinde yetişen bir ağacın yapraklarının kurutulması ile oluşturulan tozdur. Kına ağacının yaprakları zeytin ağacının yapraklarına çok benzemekle birlikte erkekler ve kadınlar eski dönemlerde saç boyası olarak kullanmaktadır. Özellikle sıcak bölgelerde vücudu kurutmak için kullanılır, bir çok medikal alanda da kına kullanılmaktadır ağrıyan yerlere sürülerek sinirlerin yumuşamasına fayda sağlar. Kınanın rengi hoş bir renk olmakla birlikte bu renk sevgi ve muhabbeti anlattığı için geleneksel olarak insanlar kına sürmektedir. Düğünlerde, nişanlarda, kına gecelerinde, asker uğurlamalarında kına yakılmaktadır.


Kınanın Faydaları Nelerdir ?

  • Saçların sağlıklı uzamasını sağlamaktadır.
  • Tırnakların güçlenmesini ve kırılmayı engellemektedir.
  • Bacak ve vücuttaki sivilce ve kabarcıkların yok olması için tedavi edici özellik taşımaktadır.
  • Kına gençlerin isteklerini ve arzularını arttırmak içinde kullanılır.

Kına Paketleme işi Nasıl Yapılır ?

Kına paketleme işi belirli verilen gramajlarda kullanıcının istediği paketlere doldurulacak şekilde yapılır. Ölçüyü ayarlamak için temsili kaplar bulundurmanız gerekmektedir. Kına Paketleme İşi veren firmalar kınayı kendisi verebilmektedir. Yada ücret karşılığında sizin satın almanızı talep eder. Paketlenen kınalar belirtilen paketlere koyulup hava almayacak ve dökülmeyecek şekilde paketlenmesi talep edilir. Bu iş tanımında Kına Keseleme işi olarakta tanımlamamız mümkün. İş tanımının ismi farklı olsa da talep edilen işler genellikle aynıdır. Sizlere ek olarak paketlerin üzerine etiket takmanız istenebilmektedir bu durumda ek iş için ücret talebinde bulunabilirsiniz bu konuda hiçbir mahsuru yoktur.


Kına Paketleme işini nereden bulabilirim?

Kına paketleme işi ile ilgili aşağıda vereceğimiz sayfaları incelemeniz önemlidir. Sayfamızda bulunan ek iş imkanlarından bulabilirsiniz yada sayfamızın arama kısmından ulaşabilirsiniz. Kına paketleme işini yapıyorsanız sayfamızda bulunan 2017 Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar yazımıza başvuru yapabilirsiniz. Ek iş bul ekibi olarak diğer konularımızı da göz atmanızı size uygun konulara örnek sayfa şablonumuza göre başvuru yapmanızı öneririz.


Not sitemizde yer alan paketleme ürünleri tamamen temsili olup sizlere gönderilecek paketler farklılık gösterebilir.

Bir önceki yazımız olan Evde Lavanta Kesme işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir