Kullanım Şartları

Ek iş bul ekibi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında evde ek iş ilanları ararken dikkat etmeniz gereken koşullar hakkında bilgiler vereceğiz. Sitemizi kullanım koşulları değişkenlik gösterebilir bu nedenle bu sayfamızda kullanım koşullarına dair detaylı bilgileri bu sayfamızı takip ederek öğrenebilirsiniz.

Sitemiz ve sunduğumuz hizmet alt yapısı DGN Teknoloji Bilişim Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti. DGN Plus, Cumhuriyet Mah. Kurtuluş Cad. 1240 Sok. Demirtaş, Osmangazi Bursa/Türkiye adresinde saklanmaktadır/depolanmaktadır. Hosting hizmetimizi  Damla Hosting Bilisim ve Telekomunikasyon Ltd.Sti.; Hamidiye Mah. Hazırol Sk. Ünal İş Merkezi Kat: 4 No: 5/405 Selçuklu/KONYA tarafından sağlanmaktadır. Sitemizin sunumu ve içerik girişleri Oğuzlar Mah. 1349. Sok.
No 12/12 Balgat Çankaya / ANKARA adresinden sağlanır. Ek-işbul.com ekibinin yazarları farklı şehir ve illerde bulunabilir. Sitemize girdiğinizden itibaren bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Sitemizdeki önemli unsurlardan biride sitemizde bulunan hizmetleri kötüye kullanmaya çalışmak yasaktır. Sitemizin yönetim paneline girişleriniz ve giriş yapmaya çalışmanız yasal suç olarak sayılır ve tüm girişlerinizin log bilgileri sistemimiz tarafından kayıt altına alınır. Kötüye kullanım durumunda Ek-işbul.com ekibi 2. ihtar yapmadan savcılığa suç duyurusu olarak bildirim yapar.


Sitemizin kullanım şartlarına göre siz değerli kullanıcılarımız bilgi edinmeye çalışan kullanıcılar olarak gösterilmektesiniz ve siteye giriş yaptığınız andan itibaren bu koşulları ve şartlarını kabul etmiş olursunuz. Sitemizde bulunan içerikler DMC tarafından güven altına alınır. Ek-isbul.com’da bulunan tüm yazılar, içerikler ve görseller özgün olarak oluşturulmuştur ve 2. sitede kullanılması atıflar dışında tüm olarak veya parça parça paylaşılması yasaktır. Bu İnternet sitesini kullanarak şartları kabul etmiş beyanında bulunmaktasınızdır. Ek şartlar ilgili Hizmetlerle birlikte sağlanır ve bu Hizmetleri kullanmanız halinde bizimle yaptığınız sözleşmenin de birer parçası haline gelir.


Hizmet Kullanım Koşulları ve Şartları

ek iş bul


 • Sitemizde bulunan koşullar doğrultusunda hareket etmek ve tüm politiklara uymanız zorunludur.
 • Sizlere sunulan hizmetlerin değişiklikleri ve kontejanları değişiklik gösterebilir bu durumda ek iş bul ekibi kesinlikle suçlanamaz
 • Sitemizde başvuru kısımlarından veya iletişim kısımlarından site yönetiminine ve kullanıcılara karşı argo kelimeler kullanmamanız gerekmektedir.
 • Sitemizde bulunan konularda yaptığınız başvurularda telefon ve iletişim adresi paylaşmamanız gerekmektedir. Paylaştığınız taktirde ve sizi rahatsız edenler olduğu taktirde ek-işbul.com ekibi sorumlu değildir.
 • Yaptığınız başvurunun silinmesini talep etmek için iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçerek yorumunuzun silinmesini talep edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda yorum kısmına girdiğiniz e-posta adresinizden yazılı olarak teyit alınmadan yorumunuz ve başvurunuz iptal edilmez.
 • Size ait iletişim adreslerinin paylaşıldığını düşünüyorsanız iletişim bölümünden bizlere şikayetinizi bildirerek numaranın silinmesini talep edebilirsiniz.
 • Sitemizde sunduğumuz genel kullanıcılara açık bölüm dışındaki kısımlara erişim yasaktır. Size sunulan hizmet dışındaki sayfalara erişim yasaktır.
 • Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da Hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size Hizmet sunmayı askıya alabilir veya durdurabiliriz.
 • Sitemizde bulunan hizmetlerden siz kullanıcılardan başvuru ücreti vb hiçbir talepte bulunulmamaktadır. Bu tür taleplerde bulunan kişilerle yapacağınız hukuki anlaşmazlıklardan sitemiz sorumlu değildir.
 • Yapılan yorumlar sonucu oluşacak hukuki anlaşmazlıklardan yorumu yapan kişi veya kişiler sorumludur. Bu durumda ek-isbul.com hiçbir hukuki anlaşmazlığın sorumluluğunu almaz. Yapılan yorumlar iletişim bölümünden şikayet edildiği taktirde sadece silinir ve tartışamaya giren kişilerin sitemize girişleri kısıtlanabilir.
 • Sitemizde bulunan bildirim al seçeneğini seçtiğiniz taktirde size göndereceğimiz haberleri almayı kabul etmiş sayılırsınız.

Yukarıda sizler için sunduğumuz şartlar tüm sitelerimizde geçerli olup kullanım koşulları ve şartlarına uyduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.