Makale Yazarak Para Kazanma işi

Makale Yazarak Para Kazanma işi

Ek iş ekibi olarak Makale Yazarak Para Kazanma işi fırsatı ile ilgili bilgiler hazırladık. Bu bilgiler doğrultusunda evde ek iş imkanı sağlayabilir ve yazma yeteneğinize ciddi paralar kazanabilirsiniz. Makale Yazarak Para Kazanma işi konulu yazımızda sizlere sunduğumuz fırsatları dikkatli incelemeniz önemli yazımızın devamına göz atmayı unutmayınız.

Makale Yazarak Para Kazanma işi

Makale Yazarak Para Kazanma işi2017 yılında gittikçe artan internet kullanım potansiyelinden sizlerde makale yazma işi yaparak para kazanabilirsiniz. Ev hanımları, öğrenciler özellikle bu işten evde ek iş imkanınında faydalanabilirler. Türkçe’de kendinizi hakim olduğunuzu düşünüyorsanız yapabileceğiniz bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Kendi evinizde sağlık, bilim, haber, biyografi, nasıl yapılır konularında makaleler oluşturarak yazılarınızı satabilirsiniz. Evinizde boş vakitlerinizde makale başı 3-5 TL kazanabilirsiniz. Kelime bazlı değerlendirecek olursak 100 kelimeye ortalama taban fiyat 1 TL’dir. Eğer ben yazarım ve satarım diyorsanız R10.net gibi sitelerden makale satabilirsiniz. Yada makale yazma işi veren kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. İlk işi almadan önce sizden örnek makale istenecektir. Anlaşmalı olduğumuz arama optimizasyonu yapan sitelerin size verecekleri makale yazma işinden para kazanabilirsiniz. Makale Yazarak Para Kazanma İşi oldukça kolay olmasına rağmen özgünlük konusunda kesinlikle %100 özgünlük istemektedir.


 


Nasıl Makale Yazabilirim ?

  • Örnek olarak yazacağınız konu ile ilgili yazıları Google’de inceleyip makale yazmaya başlayabilirsiniz.
  • Aranılan kelimelerde yazdığınız makaleler oldukça önemlidir bunun için bir çok firma sizinle iletişime geçecek makalelerin kapış kapış satılacaktır.
  • Makale yazarken noktalama işaretlerine dikkat etmelisiniz.
  • Copyscape gibi web sitelerinden yazınızın özgünlüğünü kontrol etmeniz gerekmekte olduğunu unutmayınız.

Evinizde günde 10 makale yazdığınızı ve herbirinin 300 kelime olduğnu düşünürsek tanesi 3 TL’den 10 makale ile günlük 30 TL para kazanabilirsiniz. Bu verdiğim minimum taban fiyatıdır daha yüksek fiyatlarada yazma şansınız vardır.


Sizin için hazırladığımız evde davetiye katlama işini inceleyebilir başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Davetiye Katlama işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde davetiye katlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir