Mısır Püskülü Temizleme işi

Mısır Püskülü Temizleme işi

Ek iş bul ekbinin sizlere özel sunduğu Mısır Püskülü Temizleme işi 2017 ile ilgili sizlere detaylı bilgiler vererek evinizde para kazanma imkanı sunacağız. Sizle için Mısır Püskülü Temizleme işi Veren Firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda Mısır Püskülü Temizleme işi yaparak ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Sizler için oluşturduğumuz makalemize göz atmanızı öneririz.

Mısır Püskülü Temizleme işi

Mısır Püskülü Temizleme işi2017 yılında sizlere evde ek iş veren firmaların ilanlarını sunarken boş vakitlerinizi değerlendirerek para kazanma imkanıda sunmuş oluyoruz. Boş vakitlerinizde ek iş bulmak için doğru adreste olduğunuzu unutmayın. Ek iş imkanları sunan ekibimizin sizlere sunduğu fırsatlardan biride Mısır Püskülü Temizleme işi ‘dir. Tek başınıza veya ailenizle yapacağınız işten haftalık ve aylık gelirler elde edebilirisniz. Aile bütçenize destek olurken yaptığınız iş sayesinde para kazanabilirsiniz. Evde iş imkanı olarak Mısır Püskülü Temizleme işi oldukça kolay bir iştir. Sizlere anlaşmalı olduğumuz firmaların gönderdiği mısırları püsküllerinden ayırarak paketleyip para kazanabilirsiniz. Mısır püskülü temizleme işi oldukça zahmetli görünse de belli bir süre sonra çok hızlı bir şekilde günde 1000 tane mısır püskülü temizleyebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ek iş fırsatlarında ilk olarak 1000 adet mısır püskülü yollayarak temizlemenizi isteyeceğiz. Tabiki bu işlemi yaparken para kazanacaksınız. Size verilen zaman doğrultusunda çalıştığınız sürece firmalar düzenli olarak size haftalık 5000 mısır yollayıp temizlemenizi isteyecektir. Mısır Püskülü Temizleme işi eğlenceli olduğu kadar kazançlı bir iştir. Aylık 2000 – 2500 TL kazanabileceğiniz bu işe günlük 4-5 saatini ayırarak dediğimiz miktarlardaki paraları kazanabilirsiniz.


Sizlere sunduğumuz diğer iş fırsatı olan Evde Gelinlik Keseleme işi başlıklı makalemizde para kazanabilirsiniz, Gelinlik aksesuarı ve paketleme katlama işi veren firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Gelin Kesesi işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir