Nikah Şekeri Paketleme işi

Nikah Şekeri Paketleme işi

Evde Nikah Şekeri Paketleme işi ile evinizde boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Evde yapılacak işler ile ilgili yazdığımız makalemizde nikah şekeri işi veren firmalar ile yaptığımız görüşmeler sonucu siz kullanıcılarımıza evde ek işler vermeye çalışıyoruz. Tabiki bu vereceğimiz iş sınırlı kişinin yararlanacağını bu nedenle yazımızı detaylı bir şekilde okuyup ona göre başvuru yapmanız gerektiğini bildirmek isterim.

Nikah Şekeri Paketleme işi

Nikah Şekeri Paketleme işiEvde yapılacak işler arasında yer alan evde nikah şekeri işi ile boş vakitlerinizde para kazanabilirsiniz. Evinizde nikah şekeri paketleyerek sizlere verdiğimiz işleri düzenli ve sürekli yaptığınız taktirde sürekli para kazanabilirsiniz. Ek işler konusunda sizlerle elimizden geldiğince iş imkanlarını paylaşmaya çalışıyoruz. Nikah şekeri paketleme konusunda da sizlerin kazanması için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Başta İstanbul Nikah şekeri paketleme işi, Ankara nikah şekeri işlerini üyelerimize vermeye özen göstereceğiz. Anlaşma yaptığımız firmanın özel organizasyonlar için talep ettiği nikah şekeri paketleme işinin nasıl yapıldığına dair sizlere örnek yollanacaktır. Nikah şekeri iş ilanı ile ilgili deayları paylaşalım


Nikah Şekeri Paketleme

Nikah şekeri paketleme işi 2017 yılında oldukça rövanşta olan bir iştir. Yaz ayı ile birlikte evlilik hazırlıklarının arttığı şu dönemde oldukça fazla talep var ve bu talebe yetişmek için evde ek iş yapmak istiyorum diyen siz değerli kullanıcılarımıza nikah şekerleri ile birlikte paketlerini yolluyoruz ve size verdiğimiz şablon doğrultusunda paketlenmesini talep ediyoruz.


Nikah Şekeri Paketleme işinden ne kadar kazanırım ?

Nikah şekeri paketleme işinden ne kadar kazanacağınız konusunda size bağlı olduğunu belirtmek isteriz. Bizler sadece aracıyız ve sizin 1000 adet başına vereceğiniz fiyatlara göre kendi belirlediğimiz taban fiyatın üzerinde kalan kişilerin bilgilerini firmalar ile paylaşıyoruz. Bu nedenle yazımızı detaylı okuyan ve bizim isteğimiz doğrultusunda başvuru yapanların ek iş başvuru ilanlarını değerlendiriyoruz. Bir çok arkadaşımız bize sitem ediyor kardeşim iş vermiyorsunuz diye ancak bizim başvurumuzu bile doğru düzgün doldurmayan kişilerin başvurularını önemsemiyoruz ve firmaya göndermiyoruz. Bu nedenle bu kişiler arasında yer almak istemiyorsanız başvuru kısmından isminizi, şehrinizi, 1000 adet başına yapacağınız fiyatı ve ekibiniz varsa ekibinizi yazmanızı istiyoruz. Nikah şekeri paketleme işi emek işi olduğu için 1000 adet başına 100 TL’den verdirme düşüncemiz var ancak taban fiyatımız mevcut kim daha çok yaklaşırsa o kişi bu işi kapar.


Sitemizde diğer ek iş ilanlarını inceleyebilir ve onlarada başvuru yapabilirsiniz. Sitemizin üstünde takip et butonundan masaüstü ve laptoplarınızdan tıklarsanız gelen ek iş ilanlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sabun Paketleme işi başlıklı makalemizde 2019 evde ek iş ve Evde paketleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir