Sabun Paketleme işi

sabun paketleme işi

Ek iş ilan ekibi olan sizlerle bugün sunacağımız konulardan birisi Evde Sabun Paketleme işi 2017 yılının en favori ilanı. Uzun zamandır ara verdik firmalar ile görüşmelerimiz nedeni ile bu nedenle tekrar bir dönüş yapıyoruz ve evde sabun paketleme işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlerle paylaşımlara devam ediyoruz. Evde ek iş ilan ekibi olarak sizlerde evlerinizde para kazanmak adına bu konumuzu inceleyebilir ve kurallar doğrultusunda bizlere başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde ek iş imkanları sunarken ek iş veren firmalar ilede görüşmelerimiz devam ediyor ve her geçen gün farklı konularda sizlerle iş ilanları paylaşmaya devam ediyoruz. Evde sabun paketleme işi 2017 yılında oldukça rövanşta. Evinizde hijyenik bir malzemeyi paketlerken güzel kokulu sabunlarla uğraşacağınız için oldukça eğlenceli olacaktır.


Sabun Paketleme işi 2017

sabun paketleme işiEvlere paketleme işi veren firmalardan birisi de Os…. Sabun. Firmanın ismini veremiyoruz çünkü evde paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını paylaştığımızda o firmayı direk arayıp müşteri hizmetlerini oldukça rahatsız eden adaylarımız oldu bu nedenle sabun paketleme işi ile ilgili ön başvuruları yazımın altından bulunan yorum kısmından 1000 adetini ne kadar yapabileceğinizi, şehrinizi ve ekibiniz varsa ekibinizin sayısını yazdığınız taktirde bizim için yeterli olacaktır.

Sabun paketleme işi nasıl yapılır ?

Evde Sabun paketleme işini yapmak oldukça basit bir iş sizlere kutular halinde sabunlar gönderilecektir. Gönderilen sabunları gönderilecek olan paketlere koyup kapatmanız ve bunları tekrar sabun paketleme işi veren firmalara kargo ile göndermeniz yeterli olacaktır. Paketleme işleri ile ilgili çok ilanımız var bu konuda da bir çok arkadaşımıza iş verdik ve 1-2 kişi dışında hiçbiri ile problem yaşamadık. Sabun paketleme konusunad bir kaç ilginç olay yaşadık ama sabuna allerjisi olan bir arkadaşımız eldiven kullanmadığı için cildinde allerji oluştu bu durumu görünce bizde bazı konularda uyarıda bulunmamız gerektiğini anladık. Sabunlar kimyasal olduğu için kesinlikle paketleme esnasında eldiven ve maske takmalısınız.


Sabun Paketleme işinden ne kadar kazanırım ?

Sabun paketleme işinde açık arttırma ile anlaşmalı firmalara bilgi veriyoruz. Sabun paketleme işini almak isteyenler 1000 tanesini ne kadara yapacağını yazmaları önemlidir. Ne kadara işi yapabileceği, bulunduğu il, ekibimi varsa ekibi hakkında bilgi verip mail adresini bırakması yeterli olacaktır. Böylelikle bizlerde belirlediğimiz ve gizli tuttuğumuz minimum fiyatın üzerinden sıralamaya başlıyoruz. Sıralama sonucunda firmaya listeyi iletiyoruz. Ancak basit bir örnek vermek gerekirse 1000 adet sabunu 60 TL paketlediğinizi düşünürsek 30 Günde 1800 TL para kazanabilirsiniz. Bence oldukça mantıklı. Hem hobiniz olacak hemde evde ek iş imkanınız olacak.


Evde sabun paketleme işini başta İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya çevresinde yoğunlaşarak vereceğiz ancak bozulan bir madde olmadığı için diğer illerede gönderim yapacağız.

Bir önceki yazımız olan Evde zarf katlama işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde davetiye katlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.

About Evde Ek iş

Ek-işbul.com ekibi Türkiye'de evde ek iş ilanı veren ve ek iş imkanı sunan firmalar ile sizleri bir araya getirmektedir. Ek iş bul ekibi yazar kadrosu güncel bilgiler paylaşır.

View all posts by Evde Ek iş →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir